Přejít na výpis diskuzí

Barbora Kodetová

OSOBNOST 13.8.2007 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spolužák

    Ahoj,nevíte někdo kontakt na Barboru. Chodil jsem s ní do třídy. Děláme srazy a rádi bychom ji pozvali. Dík Filip
  • Dnes jsem byli spolu vyfotografováni v divadle na Jezerce.

    Děkuji Barboře za dnešní vyfotografování s její osobou. Je to sympatická ženská. *3* Přeji ji hodně štěstí a úspěchů. Zdraví její souznitel v dnu narození Kamil *14* *14* *14*
  • Souznitel v dnu narození.

    Vážená moje soznitelko v dnu narození. Přeji Vám aby vaše miminko bylo zdravé a my bychom se někdy setkali a vyfotografovali. Hanička je se mnou vyfocena pětkrát, Zora dvakrát, a Jana Štěpánková se vyfotografovala se mnou dne 13.5 2009 před divadlem u Vás na Pankráci na Jizerce. V současnosti se soustředím na Richarda Mullera a pokud to bude možné, setkám se s ním dne 9.10 2009 v Plzni v rámci jeho turné po České republice. Chtěl bych Vám popřát hodně štěstí a pokud to bude možné, spojím se s paní Ferencovou a domluvili bychom se na fotografování. Děkuji moc Kamil *14* *14* *14*
  • Pošta pro tebe

    Barbara Kodetová též chvíli moderovala Poštu pro tebe.
  • Barbora Kodetová

    Milá paní Báro
    Blahopřeji Vám k Vaším dnešním narozeninám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví. *4*
    • Re: Barbora Kodetová

      jo paráda,dnes má narozeniny *3* *14*
  • Sympaťáci

    Barborko,moc blahopřeji k dalšímu miminu a přeji Vám všem zdravíčko a štěstí !!!!
    Moc Vám fandím....tak se držte !!!
  • Prosím o fotografii.

    Vážená paní Barboro Kodetová.
    Žádám Vás pokud to bude možné o vyfotografování s Vaší osobou. Jsem sice o rok starší, ale máme stejný den narození. Já navíc i rok. Uděláte mi tak dárek ke kulatinám, které budete mít i vy příští rok. Vím, že hrajete v divadle Na Jezerce v Nuslích a vím, že i Jana Štěpánková je také v tento den narozená. Budu moc rád a vždy na moje narozeniny si na Vás vzpomenu. Zdraví souznitel v dnu narození Kamil. *4*
  • Pohodový pár.

    Jsem rád,že jsem měl příležitost osobně paní Báru i jejího přítele Pavla poznat.Jsou to pohodoví lidé.Přeju hezké svátky a mnoho úspěchu do nového roku a zdrvím Netvořice a taky paní Hokrovou z krámku kde se vaří super kafe.
  • Stejný den narození.

    Vážená Barboro!
    Zdraví Vás souzněnec v dnu narození Kamil. Přeju Vám hodně dárku pod stromečkem a hodně štěstí do Nového roku. *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit