Přejít na výpis diskuzí

Barbora Vyskočilová

OSOBNOST 11.10.2013 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, paní Vyskočilová,

    něvěděla jsem kam Vám mám napsat, tak snad to tady někdy čtete. Pravděpodobně nebudete vůbec tušit o koho se jedná a kdo Vám píše, ale to nic nemění na tom, že musím a vlastně chci okomentovat Váš výrok na mého tátu Radima Hladíka(Blue Effect) v sobotu 27.8. na Vamberáku, který jste moderovala."Bohužel" jsem tam byla kousek od pódia a nedovedete si představit, jak mě Vaše hláška urazila.Vaše tvrzení, že R.Hladík je "starý děděk" je prostě neúcta a nevychovanost.Vy k vzhledem k Vašemu věku ani nemůžete tušit, co všechno pro českou hudební scénu za 53 let udělal a fakt, že jezdí hrát ve velmi vážném zdravotním stavu by podle mého zasluhoval spíš obrovskou úctu a ne urážlivou poznámku.Pochopím, když nebudete nijak reagovat, jen jsem měla velkou potřebu jako jeho dcera svého tátu obhájit.
    Lucka Hladíková
    • Vážená paní Hladíková,
      skutečně jsem větu: Je to holt starej děděk, pronesla, nicméně ne jako neuctivou velkohubou urážku do éteru, ale jako reakci na lehce chmurný dialog s paní Hladíkovou, která mi vysvětlovala, proč uklidnit publikum, by si nežádalo další přídavek, z vám jistě jasných důvodů.Vytrženo z kontextu to zní opravdu ošklivě, ale věřte, že se jednalo o jakýsi odlehčující bonmot. I přesto mne mrzí, že se vás má slova dotkla a omlouvám se Vám. Vězte, že si vašeho tatínka vážím ( ten můj je jen o dva roky mladší), a myslím, že to bylo i v tom krátké zlomku po závěru koncertu slyšet, a velmi si cením, že se na Vamberák - za současné situace- spolu s kapelou vypravil.V čechách je málo tak výrazných hudebníků a ještě méně těch, kteří dokázali to, co Váš táta a za to mu patří můj obdiv.
      B.V.
      • Dobrý den, paní Vyskočilová,

        díky za odpověď, jsem ráda, že jste na mojí zprávu reagovala a Vaši omluvu určitě přijímám.

        Mějte se hezky a zdraví Vás

        Lucka H.
  • Zdravím jste moc krásná a sympatická holka, žena!!!
    Byla by možnost nějakého osobního setkání nebo jiného možného kontaktu mimo toto vlákno? Nebo nějakého pozvání třeba na kafe, víno... a bližšího poznání?! Jsem z Prahy a měl bych zájem Vás poznat osobně. Ještě jsem nikomu takhle nepsal, myslím jako mediálně známému. Děkuji za odpověď Robert přeju krásný den! Myslím toto vážně :)
    • kontaktujte divadlo ypsilon
  • Hezká? Půvabná? To je věc názoru a dioptrií.
  • Hezká? Půvabná? To snad ne.
  • Zdravím, Barboro, z Ústí nad Labem. Ať se Vám daří! Srdečně Jiří Vyskočil *5*
  • Jste moc pěkná. *1*
  • Báro, jste velmi okouzlující, půvabná a osobitá mladá žena. Je příjemné se na vás dívat a poslouchat váš hlas.
  • Jste velmi příjemná žena. Občas kouknu na Vaše Vaření. No, možná vařím líp ale to jen proto, že už 35 let. Nicméně jste krásná. Schober
  • Krásné a pohodové vánoční svátky,hodně moc a moc zdraví,štěstí a mnoho dalších uměleckých úspěchů,zajímavé role nejen v Ypsilonce ale i v televizi a doufám,že i brzy na filmovém plátně.To vše Ti srdečně přeje mirek942
  • Vše nejlepší,hodně moc a moc zdraví,štěstí a mnoho dalších uměleckých úspěchů ke Tvým dnešním jmeninám Ti srdečně přeje Mirek *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit