Přejít na výpis diskuzí

Beau Brooks

OSOBNOST 21.8.2014 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Um Beau je malej piňďa, tak proč píšete že je vyšší než Luke s Jaiem? *15* *12*
  • Není náhodou Beau menší, než Luke?:D
  • Beau je nejhezčí i Luke s Jaiem
  • Me hodne lidi ted pise ze sem podobna na Beau-a :DD nekoho se zeptam vzdycky a nekdo napise ze sem na neho podobna :DD a ted sem si oblibila kvuli kamosce :DD
  • jo to pro mě taky ale kámoška je má ráda a best friends je dobrá písnička ale pro mě sou 5SOS taky lepší ale The Janoskians ujdou *3* *5* *4*
    • Ja sem zacala mit ted rada The Janoskians a porad si je ted poustim :D a 5SOS sem prestala poslouchat nekdy si je pustim...
  • Nic proti ale The Janoskians se predvadi. Pro me je lepsi skupina 5SOS-5Seconds of Summer.
    • Podle mého úsudku je to, že se předvádí schválně. Je to jejich poznávací znamení a praví fanoušci jejich chování berou a mají jej rádi. Já sama jsem velká fanynka The Janoskians a líbí se mi že se od ostatních kapel tímto liší. Ale je to pouze můj racionální názor a Nikomu jej nevnucuji. :)
      • Ja zacala mit ted zacala byt fanynka The Janoskians a prestala sem byt fanynkou 5sos...:).Ted proste me zacali nejak bavit :D...Toto sem tady psala kdyz sem byla fanynkou 5sos ale ted se to zmenilo.:D
  • teprve pře pěti minutami jsem si je poslechla úplně poprvé (best friends :D ) jelikož o nich všichni mluví a já jediná nevěděla vo co go :D ale asi jsem si hned oblíbila Beau-a (to stupňování je hrozný :DDDDD ) *14*
    A hned přístí rok jdu na koncík *1* *1* *1*
    • Kde maj koncet?
  • Nejlepší z JANOSKIANS *14* love him eyes super hlas proste THE BEST *4* *14* *3* *15*
  • <3 velká láska!!!
  • Je to můj fave z The Janoskians miluju jeho oči *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit