Přejít na výpis diskuzí

Bert McCracken

OSOBNOST 18.1.2007 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bert je zlato, konec diskuze
  • iwa-mcr

    Happy B-Day

    Tak a dneska povině všichni pustí něco s TU (ne že by ste to předtim nedělali...) :D
  • i-lowe-music

    ..

    Bert je úžasnej?A co?I kdyby byl gay,vám to může bejt jedno!Je to jeho rozhodnutí!Vy stim nic neuděláte xPP
  • nikolletka

    gejíček????

    omg cooo gay?? *7* *7* hej dooooobřéé..koukám dost velká fantaze.. *15* *15* jo Bert je upe normoš a je upe sláááádkej *14* *15* *15*
    • macenkai

      Re: gejíček????

      To,že je normální....to bych zrovna netvrdila *15* zkus si zkouknout některy videa,kde je hlavní akter a pak mi řekni,jestli je normal *1*
      • monicadeath

        Re: Re: gejíček????

        ...bylo drsný video v tom autobuse,jak strčil Quinn Bertovi prst někam:D.....nebo jedno starší jak Bert žere "shit":D......
      • nikolletka

        Re: Re: gejíček????

        nj dobře tak je sladce nenormální *1* *1* *1* prostě je rád středem pozornosti no *15* *15* ae jinak gay wážně neni teda doufám *1* možná trochu bi *1*
        • macenkai

          Re: Re: Re: gejíček????

          kdo v dnešním světě není bi *3* *1*
  • libushka

    xD

    jako podle mýho názoru je Bert vážně dobrej zpěvák, má absolutní hudební sluch a rytmus. A taky je vlastníkem hlasu, kterej má málokdo. *1* Myslím že kdyby byl tak neschopnej jak někteří říkají, taky by se kapela hooodně rozmýšlela jestli si ho budou držet. *4*
    • monicadeath

      Re: xD

      jn,Bert má skvělý hlas,i když live mu to dost skřípe....:)
  • gejíček

    on je gejíček *5* jak se vám muže líbít když je gej *5* zakazuji aby ste byly jeho fanoušci *13* *13* *5* *5* *16* *8* *10* *10*
    • Re: gejíček

      ty seš asi fakt ujetá... Za 1. Bert gay rozhodně neni a i kdyby byl, tak je to jeho život a my můžem milovat koho chcem a za 2. slovo gay neumíš ani napsat...
    • monicadeath

      Re: gejíček

      Bert není gay!Proč by si asi tak bral Allison!On řekl,že jeho posedlost líbat se se stejným pohlavím je jen čistě zábava! *1*
    • macenkai

      Re: gejíček

      Holka ty seš piča!
    • lilinqa

      Re: gejíček

      ty nám nebudeš říkat co se nám má líbit a co ne, a až příště budeš chtít o někom říkat že je gay, tak si nejdřív zjisti jestli nemá manželku... ty dnešní děti... *13* *9* *5*
    • Re: gejíček

      Máš něco proti gayům?? Nikdo tady nikomu nebude zakazovat co se mu má líbit a co ne!!!
  • Jooo ....

    Jooo lidiii *3* 28.8.což je ve čtvrtek,je v Brně Bertuv sraz fanoušku *5* ... ještě se neví v kolik hodin,ale bude tam *5* ... víc na forum Berta .... já tam dorazím i přesto,že bydlím až u Olomouce,tak mužete tky *15* Hm??? *14*
    • gregorka001

      Re: Jooo ....

      pockej ako jenom Berta nebo celejch The used??
      • Re: Re: Jooo ....

        Berta,ale ono to nebude ....tam je normální domluva jenom s jedním člověkem .... napřed všichni joooo a pak se nikdo nevajadřuje ....
        • gregorka001

          Re: Re: Re: Jooo ....

          tc...to je ale drzost...xD ale tak zasejc mno..jenom Bertova...dyby to bylo celejch The Used a MCR...xD
          • macenkai

            Re: Re: Re: Re: Jooo ....

            *1* Jáááááááááj .... no,MCR bívají celkem často,ale já sem na žádnym nebyla,ptz to je většinou v Praze a to je pro mě moc daleko,ptz sem z Olomouce.A u The Used :-D to sem ještě neslyšela,jenom otom Bertovym *1*
  • Oh !!!!!

    Hey ? .... slyšely ste otom,že se Bert oženil ??? Já sem to četla na funeralgirl.cz kdyby ste se chtěli přesvedčit *7* *9* *9* :'(
    • monicadeath

      Re: Oh !!!!!

      no,docela by mě zajímalo,jaké má Allison přijímení,já vždycky doufala,že se nikdy neožení,když je to takový pošuk a on si vezme takovou fuchtli barbínskou *7* *8*
    • gregorka001

      Re: Oh !!!!!

      jo..to vim dalsi super chlan..kterej je ozenenej...mno...ray taky chysta svadbu zbejva nam jen boves... *1* *1* *1*
      • macenkai

        Re: Re: Oh !!!!!

        Jn ..... ale ten Bert mě tedak dost zaskočil,ptz ještě nedávno sem ho viděla na fotkách,jak se objímá s jinou *15* .... jeho přístup mi připomněl Geeho .... *1* *5*
        • gregorka001

          Re: Re: Re: Oh !!!!!

          Mno..takova ta svatba nesvatba strasne moc narychlo...Gerard predtim byl s Elizou takovou dobu nez se rozhoupal..pa ji nechal a hned na to si vzal lyndsey
          • macenkai

            Re: Re: Re: Re: Oh !!!!!

            Přesně tak ... lidi se nezpamatovali z toho,že už spolu nejsou a on už se ženil s jinou .... *3* komedia
            • gregorka001

              Re: Re: Re: Re: Re: Oh !!!!!

              presne hele a jak se menuje ta Bertova?? jako i prijmeni
  • gregorka001

    Berticek a Gerardek

    Tak co lidenky jaky mate nazor na Gerarda a Berta....hm.....
    • libushka

      Re: Berticek a Gerardek

      u mě je to na stejno... *3* mám ráda oba dva a asi bych nedokázala říct koho víc ani kdyby jste mě mučili *1* *1* *1*
    • Re: Berticek a Gerardek

      *15* zase se setkáváme *1*
      Nooo .... podle toho,jak to myslíš ... jako každyho zvlášt ? Popravdě ??? Já mám radši Berta .... tedkom už *9*
      • gregorka001

        Re: Re: Berticek a Gerardek

        mno..ja nwm ja Berta moc nesleduju tak nwm mno... *1*
  • i lowe him

    je to úžasný zpěvák co zpěvák člověk kdo ho nezná dělá chybu.............i love bert forever
    • Re: i lowe him

      Přesně tak ..... on je za každou cenu svuj a nehraje si na něco co není...prostě je to člověk,kterej má srdce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit