Přejít na výpis diskuzí

Billy-Ray Burton

OSOBNOST 1.1.2009 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jackiesparrow

    vše nej

    Všechno nejlepší Billýnku !! :) xD
  • ladyvampire

    všechno nejlepší

    všechno nejlepší k narozkám prcku :D
  • wendy92

    Přeji

    Všechno nejlepší k narozeninám!!! *4*
  • wendy92

    ???

    Kdo mu skonil to jméno??? Není žádnej Billy-Ray!! Je jen Billy, to Ray se tam nepíše a v žádným případě tam nemá žádnou pomlčku.. *9*
  • agnes1111

    Dotazík

    Že vystupoval ve Sweeney Toddovi a Karlíkovi a továrně na čokoládu, jej a kde?
    • wendy92

      Re: Dotazík

      Nebyl tam vidět pořádně, když se na ten film díváš jen tak a nejseš zaměřená ne něj tak si ho nevšimneš. Ve Sweeneym vystupoval ve scéně na pláži a v Karlíkovi a té části filmu, kdy najde Karlík na zemi peníze za který si koupí kupón. V té chvíli jde kolem paní s kočárkem a v tom kočárku je Billy - je i trošku vidět. *4*
  • wendy92

    Billyho ségra na osobnostech

    Udělala jsem na osobnostech profil i Nell *4*
  • wendy92

    Fotky

    Sláva!! Tak se mi podařilo přidat nějaké fotky..ale stáo mě to dost úsilí..můžete někdo pokračovat *1* *4*
  • wendy92

    Jméno

    Ale on se nejmenuje Billy-Ray...on se jmenuje Billy Ray..ta pomlčka tam vůbec nemá být, a to druhý jméno (Ray) se do profilu vůbec nepíše..(pokud pod ním nevystupuje, což asi 5letej Billy ne)..
    • jackiesparrow

      raymond..

      To prosimtě není vůbec důležitý...a zadruhé to není Ray ale Raymond-podle Helenina otce...
      • wendy92

        Re: raymond..

        No tak jako důležitý..si piš že je to důležitý - je to jeho jméno.. jako je to pomlčka i když se vám to zdá jako nic, tak jak by se vám líbilo kdyby vám někdo přidal ke jménu ještě jedno a říkal že není důležitý..spíš není důležitý že s jmenuje Raymond a ne Ray - toto je totéž, ale že mu do jmén nervete pomlčku to ne..U nás ne ale v zahraničních jménech (hlavně francouzských) jsou dvojitý jména s pomlčkama běžný, tam si je nemůžou dávat kam chcou..ale nic ve zlým..
  • jackiesparrow

    Billy

    Billýnek je boží! :)
    *14*
    • wendy92

      Re: Billy

      jj, to teda je *14* ale nechápu proč k němu nejdou přidávat fotky..už jsme jich najrákla tolik a nejsou tady..a nejen u billyho třeba i u Zahary jolie-pitt
      • jackiesparrow

        Re: Re: Billy

        přesně tak..taky jsem jich sem dala asi 18 a nic.Ono musí být spíš z photoshootů,což on asi zřejmě žádný nemá.. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit