Přejít na výpis diskuzí

Bon Scott

OSOBNOST 20.9.2008 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • themajkl19

    To zpíva on

    Tu písen Highway To Hell zpíva Johnson nebo Bon Scot. Děkuji
    • Highway To Hell zpíval Bon Scott.
    • Jsou dvě verze :D Bon zpívá tu známější :)
    • Tu přiškrcenou Johnson, tu hard rockovou Bon Scot. Scot žádné světově známé album nenazpíval, ten měl jen singly.

      Petr
    • Re: To zpíva on

      Nazpívali ji oba = exitují dvě verze. Scottova je pomalejší.
  • Bon Scott bol Rock 'n Roll

    Bonova osobnost a prejav to bolo uplne famozne, to ze zomrel je jedna z najvacsich strat v hudobnom umeni a este k tomu v case ked AC/DC tak naberalo na kvalite. Brian ma velmi tazky hlas ktory je tiez originalny no obcas ho uz nevladzem pocuvat, ale najhorsie je to ze sa zmenil aj styl hudby AC/DC bez Bona uz nebolo nikdy origos a vedel by som si tam predstavit aj lepsieho spevaka ako je Brian.
  • Bon a ACDC

    Bon byl dobrej, hodně dobrej zpěvák a s ním AC/DC byly AC/DC !!! *5* Prostě rock roll, blues a drželi se toho čeho Malcolm chtěl... Brian je prostě jiná osobnost, jinej hlas a jiný texty... Bon používal dvousmysly a zpíval více o životě ( It's a Long Way To The Top If You Wanna Rock N' Roll, Night prowler, Ain't No Fun Waiting Round To Be A Millionaire a mnoho dalších)a Brian to je víc (klidně mne opravte) takový Hard rockový.. Jdou tam cítit, že to neni barový blues man. Anglo-australské geny se poznají.... Angus Malcolm a Bon byla hodně drsná Rock n Rollová kalba, která skončila smrtí Bona. S Brianem se tak trochu hudba zklidnila (obrazně řečeno). Ale Brian je ale taky borec a zaslouží si uznání, na které se dost zapomíná. Dnes AC/DC jsou takový v chování jako byly předtím. A to se u takovejch Hvězd cení. Bon R.I.P.(Rock in Peace) Brian Sallute you, AC/DC Rulles.. *3*
  • bon

    z toho vyplývá, že se nemá moc chlastat...pak se člověk dusí zvratkama a převrací dějiny hudby naruby
  • BON je hvězda!

    Bon je hvězda a bez něj to podle mě už není ono, ale to je věc názoru. Má neopakovatelný hlas a opravdovost projevu.
  • so.ones.more

    Výročí

    Tak už 30 let...
  • bon scott... navždy!!!

    bon byl pro mně druhý nejlepší zpěvák měl jsem ho moc rád a do ac/dc se hodil je mi moc líto že umřel s brianem už t není ono...!!! *14*
    • Re: bon scott... navždy!!!

      Když jsi poslechnu songy z živáků a srovnám Bonův a Brianův hlas,tak Brian nešahá Bonovi ani po paty. Bon Scott byl prostě nejlepší,hlavně jeho hlas byl prostě famózní.Velká ztráta,Škoda ho
    • pavla3

      Re: bon scott... navždy!!!

      Souhlasím s tebou,Brian sice zpívá docela dobře,ale Bon se do AC/DC hodil víc.Mám ho raději než Briana.Díky AC/DC tu s námi bude Bon navždy.....
  • pavla3

    Borec

    Bon byl borec.Moc lituji jeho smrti.Podlě mě zemřel zbytečně,ale asi to tak mělo být.Každopádně se do srdcí lidí zapsal jako výborný zpěvák a suprový člověk se smyslem pro humor a dobrou muziku.
  • d

    Bon byl super ale Briana mám radši..
    • pavla3

      super člověk

      Bona mám moc ráda.Byl to moc suprový člověk.Škoda,že dopadl tak jak dopadl.
  • asf

    miluju ho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit