Přejít na výpis diskuzí

C. C. Catch

OSOBNOST 24.5.2007 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc krasne pisnicky i zpevacka.Moc rad vzpominam a posloucham.
  • Nádherná,krásná *14*
  • Je krásna a mám rád jej pesničky. vypadá úžasne som z nej nadšený.
  • Ačkoliv právě oslavila 50-tiny, je jako víno. Čím starší, tím lepší a stále velice přitažlivá. Ženy okolo 30-ti nevypadají mnohdy tak skvěle. Její poslední velká vystoupení před 2 lety si nenechali ujít mladí ani starší generace, což svědčí nejen o její popularitě, kterou se vyrovná např. Rolling Stones, U2, R.E.M, a jiným slavným kapelám, ale také o jejím profesionálním přístupu. Dnešní rádoby "zpěváčci" zhasnou dříve, než se jejich hvězda rozzáří. Zkrátka v nahrávacích studiích něco horko těžko nazpívají, ale podat přinejmenším srovnatelný výkon na podiu bez playbacku již nedokážou. Mnohdy se nejedná o zpěv, ale o vyvrhnutí hlasivek a není třeba chodit daleko např. Michal David, Dalibor Janda a pak na druhé straně spousta těch, co si myslí, jak duchaplný text neodříkají "rappeři" (J.M.Ali, Rytmus a jiní) ale s hudbou to nemá nic společného. V těchto případech se nedivím, že i Putin v tomhle zavádí cenzuru.
  • cc. catch je prostě první liga, je jednička její písničky jsou profesionální a mají úroven na rozdíl od současných rádoby zpěváků z niž většina ani neumí zpívat!
  • Je jako víno, čím starší tím lepší. Taky jsem na ní vyrůstal, byly to aspoň melodické písničky ve kterých se zpívalo a nemluvilo jak je to v dnešní době.
  • Můžu jen souhlasit *3* .A taky žasnout,jak jsou někteří lidé zlí a vyjadřují se o ní.Že to nepíšou o jiných co místo zpěvu jen řvou.
  • Má fakt krásný nezaměnitelný hlas.Prý hodně koncertuje po festivalech.
    Jestli chystá novou desku,jak se píše...wow.
  • Máte pravdu,je opravdu skvělá.Vypadá čím dál líp a chová se strašně mile. Viděl jsem ji zpívat na YouTubku na různých koncerterch v Rusku a zpívá na
    živo a dobře.Tak,že ten kdo tady tvrdí,že neumí zpívat,tak ať jde někde.
    Doufám,že ji nové album vyjde.
  • ahoj lasko tívšechno nejlepší k narozenínam hodně štěstí zdraví a vratíla na hudebny s cenu a začala s pívat í v česku strašně moc bych tě chtěla vídět ve vsetně.čau míluju tě
    • Je to má láska ;-) a je mi líto že nehraje v česku ...a docela často koncertuje v rusku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit