Přejít na výpis diskuzí

Caroline Carver

OSOBNOST 11.2.2008 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • katas93

    caroline je supr

    caroline je dobra herecka,mmoooc se mi libi film kouzelna zeme skritku... *1*
  • Caroline

    Prosím návštěvníky těchto fanklubových stránek aby se k Caroline Carver do fanklubu přidali.Moc bych si přála aby tady bylo více fanoušků. *14*
  • Caroline je super herečka...

    Já si myslím,že Caroline je skvělá.Ptoto vás prosím:Jestli se někdy mrknete na tuhle webovoů stránku staňte se jejím fanouškem.DÍKY!!!!!!!!! *14*
    • Re: Caroline je super herečka...

      Di do prčic ty husko,čupinko,pipko jedna strč si to někam a di už do pánve
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • kristyna-a

        Re: Re: Caroline je super herečka...

        Nenadááááááááááááááá áááááááááááááááááv ej mi ty jedna ŠTĚTKO!!!!!!!!!!!!!Jsi strašně hloupá!!!Přece sem tohle nebudeš psát...Co si o tobě lidé pomyslí ty...Hele nebudu se vstekat protože nejsem hloupá jako ty! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit