Přejít na výpis diskuzí

Caroline Forbes

OSOBNOST 5.11.2012 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to pravda Elena je horsi . Porad si vymenuje bratři Salvatorovi to uz me stve
    • je to její věc a navíc má to ve scénaři *3*
      a taky je to nina dobrev *12* *14*
  • Caroline je nej kdyby mela umrit v serialu tak bych se snad na nej nekoukala
    • hele elena je nej *14*
  • caroline je supeeeeeeer a rozhodně je lepsi nez ELENA .elena je fujjjj
    • To není pravda! Luco!
  • Caroline je užasnáááá . Doufá že bude s Klausem nebo se Stefanem . Hodí se k nim *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1* *2* *2* *2* *2* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Caroline je skvělá holka ,mám jí strašně moc ráda . Jako kdyby byla má ségra ... *14* Hodí se k Tylerovi *3* Ale když si to uvědomíte Caroline je v podstatě dcera Katherine protože jí přeměnila Kath takže .... Kath - upíří máma , Liz - lidská máma *8*
  • Caroline je super, doufám že bude se Stefanem, mám je nejradši. .. Ale nejspíš jo, když se to tak vezme, tak měla "románek" skoro s každým.. (Matt, Tyler, Klaus, Damon a Marcel, a nevím jestli ještě někdo)
    • ?? s Marcelem???? KDY????
  • Mohla by byt s Damonem :3 nebo enzem nebo stefanem ;* a ne sama ...
    • caroline by mohla být se Stefanem A nebo s klausem a nebo s damonem
  • Vampire-Talita
    Caroline by to mohla dát dohromady s Enzem *3* *4* *14* *15*
  • Caroline je naj hodí sa k nej michael trevino

    *15* *3*
  • Caroline je úžasná být s Klausem je něco taky když ju pořád naháněl já bych řekla že Caroline z TVD chodila skoro s každým s kluků pak snad půjde do TO ke Klausovi když jí slíbil že se do Mystic Falls už nikdy nevrátí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit