Přejít na výpis diskuzí

Charisma Carpenter

OSOBNOST 31.12.2006 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všechno nej k narozeninam *3* *3*
  • Vše nej.. :))

    Kriste pane..! nemůžu uvěřit že už je jí 41 let..! Vůbec na to nevypadá.. Já sem jí typovala dycky tak na 24 víc ne.. :DD Ale takovej je už život.. :) A miluju jí v seriálu Buffy, The vampire slayer a v Angelovi byla úplně úžasná..! Ty její hlášky.. :DD škoda že pak odešla.. :(( Bez ní to už nebylo ono.. :))Tak všechno nejlepší Charisma... :))
  • Narozeniny

    Charisma má dneska 41 narozeniny, vůbec na to nevypadá. Všechno nejlepší!
  • úúžžaassnnáá

    mě se taky strašně líbí je prosě úúúúúúúúúúžžžžžžž
  • Charisma v Čarodějky/Charmed

    Charisma je skvělá,v Buffy i v Angelovi.Byla skvělá i v Čarodějkách,kde hrála asi ve 3 epizodách věštkyni Kyru ,která se chtěla stát člověkem,škoda že ji zabil Zankou v 7x10 *9* možná proto aby to bylo zajímavý,ale mě se to nelíbilo.Byla fakt skvělá *1* a srandovní hlášky,i když byla démonka
  • lenka.r

    CC

    MILUJI CHARISMA CARPENTER JE SKVĚLÁ A NE JEN JAKO HEREČKA ,ALE I ŽENA JE KRÁSNÁ A PODLE MĚ NAPROSTO DOKONALÁ MILUJI JEJÍ ROLI VE SERIÁLU ANGEL CORDELII ,ŠKODA ŽE PAK STOHOTO SERIÁLU ODEŠLA BEZ NÍ UŽ TO NEBYLO ONO
  • tybetty

    Jméno :)

    To je její jméééno *4*
    • tybetty

      Re: Jméno :)

      děsně by se mi líbilo pro koně *1*
      Nic proti ní, myslim to vážně .. Hezký jméno *4*
  • atsbts

    Angel series

    Charisma v Angelovi je to super dost tam dělá srandu např.Když byli na baletu sedlasi a hned začela chrápat a Angelovi poslintala celé sako.Myslím si že v Angelovi podali všichni herci nejlepší výkon škoda že má málo serií *14* *4*
  • cordy

    hm

    mam ji rada protože je spravna *14* .a je fakt oooooooobrovska škoda že v angelovi umře*9* *5*
  • cordy

    jojojo

    vše nej cordy/charismo *15* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit