Přejít na výpis diskuzí

Charles Aznavour

OSOBNOST 31.12.2006 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja sice šanzon velmi nevyhladavam,ale v pripade francuzskych interpretov je to predsa len vynimka...k tomu este Gilbert Becaude,alebo aj herec Jean Gabin...
    Charlesovi Aznavourovi prajem k jeho uctihodnym narodeninam vsetko len a len to najlepsie *3* *14*
  • Asi jsou tu všichni

    jen pasivní příznivci Charlese Aznavoura, ale mne napadla taková šílená myšlenka - co se pokusit přemluvit mistra, že by, byť ve svém vysokém věku, přece jen ještě jednou vyjel kousek od Francie - do Prahy a uspořádal jediný koncert, třeba společnš s paní Hegerovou... Já vím, že je to šílený nápad, ale když se o to nikdo nepokusí, tak ho sem nedostaneme už nikdy (pokud vůbec - je mu přeci jen už 85...). Ale já osobně si myslím, že když to nezkusím, tak si to budu do své smrti vyčítat...
    Ondra
    • Tak ještě o šest let později a potvrzeno - http://musicweb.cz/pozvanky/charles-aznavour-miri-poprve-do-prahy *4*
    • ANO,chtělo by to navrhnout i paní HEGEROVÉ-možná by ona svou osobností zafungovala kladně!!!
  • Hello Dear,

    Hello Dear,
    My name is precious patric, am very glade to come across your profile today which i find interesting and wish to let you know that i will like to have a very good relationship with you, i hope you will welcome my friendship request? Please contact me with my privet Email preciou2patric@gmail.com so that l will give you my picture and tell you more about me,
    hoping to see your mail
    yours truely precious


    PLEASE CONTACT ME WITH THIS EMAIL ID preciou2patric@gmail.com


    Dobrý den Vážení,
    Mé jméno je drahé patric, jsem velmi glade přijít přes váš profil, který i dnes najít zajímavé a chtějí vás informovali, že budu rád, že má velmi dobrý vztah s vámi, doufám, že budete vítáni přátelství mé žádosti? Prosím, kontaktujte mě s mou ptačí zob Email preciou2patric@gmail.com l tak, že vám můj obrázek a řeknu více o mně,
    Doufají, aby váš mail
    Vy opravdu drahé


    Kontaktujte mne prosím s touto e-mailovou ID preciou2patric@gmail.com

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit