Přejít na výpis diskuzí

Chris Barrie

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahojprostevsechno.blog.cz je tam soutez tak se prosím kouknete a soutezte, predem diky :D
  • chuckisssek

    Super

    červený trpaslík je super seriál! Mám nejradši Rimmera-kdo by neměl *3*
    • lili444

      Re: Super

      Souhlas, Rimera tam nejde přehlídnout :D...sluší mu to tam a ělá ze sebe skvělýho magora xD... *15*
  • ja sem videl vsech osm cedecek a dílu

    o muj boze to super serial fakt SSSSSSSSSSSSSSSUUUUUUUUUUUPPPPEEEEE EEEEEEERRRRRRRRRRR prostě SUPER serial a prdel srandy srandy kopec prostě čuryna ale ve stesku ta pisnicka je bozi ja sem se malem pochcal smichy *1* *1* *1*
    DOUFAM ZE UDELAJI JESTE 9 CD PROTOZE KONEC NECHCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    *16* *5* *16* *5*
    HEJ JETLI NEKDO MATE ADRESU NA 9CD TAK BUDU STASTNY JAKO BLECHA DÍÍÍÍÍÍÍÍÍKY.
  • e.s.o.rimmer

    Fotky a videa

    Něco jsem přidal...

    Jestliže se něco nelíbí, napište.

    Šlo by smazat jednu z fotek, co je tam už od dvou lidí stejná???

    Dík, ESO *5*
  • hanichka

    Chris

    Hlášky, skvělý hlášky v Trpajzlíkovi...ráda bych si prohlídla Arnieho sbírku telegrafních sloupů :-)
  • Rimmerák

    Rimmer je nejlepšííííííííí!!!!!!!!! !! *15* je uplne senza je strasne sladky proste nejlepsi postava z Červeného trpaslíka *14* uplne nejvic sem si ho zamilovala z červeného *14* tu jeho pisnicku sem si ztahla do mp3 a posloucham ju fakt casto *1* Arnie je nej nej nej!!! *15*
  • jak mu musi byt

    jak musi byt velikemu rimmerovi kdyz sdili web s tolika bezduchou celebryty breckou... pane arnolde... jste klenot lidstva... jste to vy proradnej svinskej previt...
  • Oh, so sexy.....

    Ještě jsem neviděla chlapa, co by byl víc sexy než on *14* *14* On je NAPROSTO úžasnej !
    • Re: Oh, so sexy.....

      jo je NEJVÍC!!!!!!!!! *14* *14* ...znám jenom jednoho víc sexy *15* ...ale ten je mu velice podobný *5* *4*
  • muck

    já ho miluju(ale fakt je to ten nej chlap jakýho jsem kdy viděla) *14* *14*
  • .)

    Je uplne uplne uplne super ale v tom životopisu to maji blbe on nikdy kapitan nebyl... vlastne ani plukovnik ale to vsichni vite.. *1*
    • Re: .)

      Já myslím že byl kapitán - v díle Pete II (jenom myslim,protože byl v zrcadlovym světě a Kapitán Hollister mu přinesl tu citronádu) tak nějak myslim že to bylo,ale je fakt,že PŘÍMO niky kapitán nebyl *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit