Přejít na výpis diskuzí

Christian Clavier

OSOBNOST 31.12.2006 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • výborný herec, herec jaxa patrí ... a má hodne za ušami, spolu s jistým Villaggiem je to jeden z nejinteligentnejších hercu 

  • Mě velmi, velmi zaujal ve dvou dílech s názvem: Návštěvníci, kde si zahrál sluhu Jeana Renoa. Je to prostě brilantní herec a znát jeho adresu, určitě bych mu napsal, aby věděl že i v tak maličké zemi jako je ta naše, má své příznivce a obdivovatele! VIVA FRANC CINEMATOGRAPHY !
  • Marjatta
    Tak jsem se dnes tady zaregistrovala, sice už ne jako Maruška,jak jsem psala zatím poslední příspěvek, ale Marjatta *3* Ještě mně napadlo- kdyby se tu objevil podobný blázen jako já, což znamená,že o Christianovi sbírá všechny možné články, obrázky apod.,tak mám k dispozici několik materiálů dvakrát, takže by byla možnost zaslání- pochopitelně za úhradu poštovného *1* Tak pokud máte zájem, anebo o něm chcete jen pokecat se spřízněnou duší, neváhejte mne kontaktovat *3*
  • Tohoto herce miluju už deset let, a myslím, že je velká škoda, že se k nám spousta jeho filmů nedostane. A jak tak vidím tak nejsem sama:-) Má talent od boha, obrovské charisma a sex-appeal,který se nedá ani vyposilovat, ani koupit u plastických chirurgů.
  • lieblinka
    Přitom jeho úsměvu v Napoleonovi se mi podlamují kolena *14*
  • Podle mě je jedním z nejlepších francouzských herců současnosti. Před ním byly hvězdy jako Louis de Funes nebo Michel Galabru atd,ale on má v sobě neuvěřitelné osobní kouzlo..*14* Je t'aime Christian *14* *14*
  • když jsem ho poprvé viděla v návštěvnících,hned mě zaujal.mám všechny jeho filmy i když je zattraceně málo těch,co jsou v češtině.ZBOŽŇUJU HO A JE MI JEDNO KOLIK MU JE TÁÁÁK ŮŮŮŮŮŮŽŽŽÁÁÁ *14* *14* *14* *14* *14* *14*MILUJU HO
  • hledám

    Prosím Vás, velmi mne zaujal film Napoleon, ale nevím, kde bych si jej mohla stáhnout v čestině, na movie-library.cz je to pouze ve slovenštině. Kdybyste někdo věděl, prosím odpovězte. Děkuji.
    • neviem či nepišem neskoro ale miniseriu Napoleon najdes na uložto, mas tam vsetky casti ..pre istotu tu mas link http://uloz.to/hledej?q=napoleon
  • Mám moc ráda Clavera

    Hezký večer,
    já osobně mám Claviéra moc ráda, je to jeden z velmi kvalitních herců dnešní doby, kteří umí hrát a ne se prezentovat jen vzhledem, jako to dělají 90% ameických herců. Škoda,že k nám moc francouzských filmů nechodí *5* jen a´t ještě točí moc ráda se na jeho filmy koukám.Pa Kačka
  • christian clavier

    S Christianom Clavierom som sa stretol prvý krát v miniserií Napoleon. Napoleona zahral fakt brilantne nikto iny by ho tak nezahral ako on. Christian je fakt vyvorny herec. A dobré su aj filmy entente cordiale,lovely rita, avstevnici, korzicky pripad a zloduch albert ale podla mna uplne najlepsie hral napoleona.
    • mohla by som sa spytat kde sa daju pozriet jeho filmy? naprk entene cordiale alebo zloduch albert? dakujem vopred

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit