Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja si myslím že by to mal ukončiť jemu to neprospieva keď kvôli kariére začne hulit marihuanu a snaží sa byť in aj keď nie je proste trápny
  • On je takej hnusnej, ja nevim jak ho nekdo muze posluchat, proste jeho hudba je humus!!!!!!!!!!!
    • ty si hnus a nesud druhy
    • JAKO TY=) *1* Závidíš mu že má peníze,slavu a fanousky.Nojo všichni hateři jsou stejny *16* *16* *16* *16* *16*.Stava se i v normálních rodinach *1* *16* *16*
  • to mu ale trvalo
  • Před pěti lety bylo pozdě...
  • konečně..
  • áno ale nekončí ma ročnú pauzu takže haters chodťe sa vypchať keby táto stránka napríklad pozerala videá do konca tak by to vedeli :D
    • Dam sa vipchat az po tebe!!!
  • kiss.miss
    Štípněte mě někdo! V první chvíli jsem měla takovou radost, že bych mu i potřásla rukou, ale známe tyhle odchody. Zase si jen odfrkne a pak se zase vrátí, aby dal fanynkám pořádný nášup. Takže stejně, ale dobře, že o něm jeden čas neuslyším.:D
  • uf většího nechutu sem v životě neviděla no já normálně brečím radostí že už toho nechuťáka neuvidim jojojojo *1* *1* *1*
    • škoda že chce skončit *9*
  • už bylo na čase *4*
  • ať jde do háje kokotěnko jeho hudba je stejně hnus *16*
    • A ty jsi nějaká k*nda né? on je dokonalej.! nikdo na něj nemá..! *14*
      • No to určitě, to raději budu poslouchat bezďáky jak si zpívají, než abych poslouchala tady toho. Já poslouchám něco jiného a ty taky, tak se tu nemusíte všichni hádat že je super a že není super. Každý posloucháme něco jiného, ale to že na něj nikdo nemá není pravda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit