Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takhle nechat svého dědečka v bídě?! *8* Dříve jsem si o tobě myslela úplně něco jinýho.S takovou budou mít všichni milionkrát radši toho dědečka než tebe JUSTINE!!!

    !!!NESNÁŠÍM TĚ JUSTINE!!!
  • Nechápu ten titulek. Možná v jiné zemi, ale v ČR. Vždyť naši politici po roce 1989 dělají ohledně starým lidem přesně to co je v titulku článku a ještě těm mladým nemakačenkům tvrdili, kdyby nebylo tolik důchodců tak se máte lépe. Dnes sklízí to co zaseli naši politici. Dnešní vláda v čele Nečasem je toho jasným důkazem.
  • Jak to víme? Asi se o něj trochu zajímáme, ne? Čteme knihy o jeho životě? Jedinej kdo za ním kdy stál byla jeho maminka! V životě jsem neviděla fotku s jeho "děděčkem"! Teď když je slavnej tak se o něj najednou zajímá!!!! *13*
    • Přesně!! chtěla bych vidět vás jak by jste se zachovali, kdyby za váma přišel někdo kdo se o vás absolutně nezajímal a nepomohl vám když vám bylo nejhůř. Daly by ste mu něco??? a nepište tady něco jako ano je to moje rodina atd. chci slyšet pravdu
  • kiss.miss
    HMMM to ho teda dobře vychovali.
    "Až budeš velký a mít korunky, nedávej nám nic a nech nás chcípnout ve špíně...Pamatuj moje slova Justine!"
    • aha a tebe zase nevychovaly, jak tak vydím, že neumíš přemýšlet :D
      • kiss.miss
        A já napsala něco o přemýšlení?? Tebe zase vychovali, že si domýšlíš. Jinak neboj, já jsem vychovaná dobře, dokonce natolik, abych se nezastávala člověka, co by si o mě ani kolo neupřel. Ty to máš zřejmě naopak. Nauč se nové hlášky, protože přemýšlet chtě-nechtě musí každý, přečti si něco o psychologii(jestli umíš číst).
      • sorry ty umíš přemýšlet nezdá se mi
  • A? Kdyby se o něj zajímal dřív než se proslavil, tak by se o ně Justin postaral. *3* Nevím jestli jste si toho všimli, ale on pracuje 24 hodin denně, nemá zrovna čas na to se s někým kamarádíčkovat. Kdyby ho děda požádal tak mu Justin rád pomůže, jako všem ostatním, kteří to potřebují! Ale že o něm řekne "Vždycky jsme věděli, že Justin není zrovna hodné a milující dítě," tak co čeká? Justin je človek s největším srdcem na světě! Nemá lehklej život, a tohle o něm řekne rodina? Tak to ať se jdou zahrabat někam hodně hluboko! V životě by se mu už neměli podívat do očí! *10*
    • On pracuje 24 hodin :D ten musí bejt teda vystresovanej co?
  • A jak ty to vlastně víš že když byl malej tak že na něj sral hmmm..... *3*
    • jo tak třeba žeby to jeho mamka psala v knížce o jejím životě?? aha :D a já myslim, že by si takovou věc nevymýšlela :D
  • A jak víte že to není pravda? Vy se ho zastáváte jenom protože jste jeho fanoušci já mam sice jeho písně taky ráda ale to neznamená že je svatej a i když ten děda mohl bejt taky hajzl když byli malý tak teď žije v takovejch podmínkách že by klidně mohl i brzo zemřít.
    • jo a treba justin nemohl zemřít když byl malej a neměli nic jíst jako tende člověk , na justina kašlal ale najednou když se stal slavným tak je hned na něho strašně pyšnej a hned od něj chce peníze
  • taková píčovina !!! justin by to nikdy neidělal omg !!!! nesnášim ty kreteny co to mohly napsat! *16*
    • Další trapná Belieberka. *16*
  • proboha co si vy všechno vymýšlíte jako jsutinův děda bieber justinovi nedával nic Lakomý ?? to myslíte vážně když justin byl malej a on bohatej tak se na justina sprominutím vy*** neměli co jíst a byli chudá a víte co dal ten hodnej děda justinovi ho*** !!!!!
  • víte ten jeho dá se říct "dědeček" když byl malej a žil jenom s matkou a němeli co jíst, pít tak se topil v pěnezích, a jim nedal ani cent!!!! Tak my vysvětlete proč on by měl dávat peníze jemu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit