Přejít na výpis diskuzí

Craig Mabbitt

OSOBNOST 21.11.2008 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No možná zachránil ETF ale s ním to stojí celkem na nic zlatý RONNIE a jak zpíval v blessthefall díky bohu že ho nahradili za BEAUA BOKANA *3*
    • Craig je úžasný zpěvák a nevím, co se ti na něm nelíbí :)
  • *tak
  • Mate stesti ze craig zachranil ETF pred rozpadem tam mi nic nevicitejte idioti !!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Na internetu sem našla, že měří cca 171 cm *4*
  • niky.hlavata

    Dotaz :)

    Ahoj všichni fanoušci Craiga :)) Chtěla bych se zeptat nevíte Jak Craig je vysokej ? :)) Kdyžtak díky moc za odpověd ♥:*
  • emthefall

    ^^

    aww *-* Mr.Mabbitt´s bday ^^ <33 happy bday hun ) ^^ x33
  • vashley

    Craige

    Podle mě je lepší Craige má lepší hlas a i vzhled ale nic proti Ronnieho. Ronnie taky nebyl špatněj a nic proti němu nemám ale prostě můj názor je že Craig je lepší a takovej slaďoučký miláček :* Ho ptokat na ulici nebo na koncertě tak jsem mrtvá :D I ♥ Escape The Fate *14* *14* *14* *14* *14*
  • 1smiley1

    Craig

    <3 Craig je super a myslim si že je lepší *3* i než Ronnie nejen kůli tomu že byl R. na drogách ale proste bych Craiga spapala a jako zákusek by byl Maxík :)
  • niky.hlavata

    :)))

    ronni mi tam chybíí v tý skupině ale Craig je hrozně sladkej ale o ronni je krásnej..oba dva jsou úžasný ale rooni mi tam chybí..njn..:** ♥♥ I love Escape The Fate *14* *3* *1*
  • michavinka

    ....

    nechci nic říkat ale ronnie je krásňoučkej a craig je ípě krásnej nwm oba sou thak na stejno .....=* pstě mě příde že bez nich by to nešlo sou thak sladcí....=D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit