Přejít na výpis diskuzí

Damian Lewis

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Doživotí

    Moje povídky o seriálu Na Doživotí na stránkách brokenheartedmen.blog.cz/. Komentujte, chci znát vaše názory atd. Děkuji
  • Damian

    Chci vám dát jen nabídku, ale nemusíte ji využít. Dopisuji si už celkem dva roky s Damianem Lewisem. Je to velmi osobitý člověk, zajímavý chlap- jestli se o něm chcete něco dozvědět.
  • secrets107

    happy birthday

    vse nejlepsi k narozeninam *4*
    *14* je nejjuzasnejsi herec vojnovej serie Bratstvo neohrozenych *14*
  • HB

    Happy Birthday
  • bublina5

    Happy birthday!

    Všechno nejlepší detektive!!!! *3*
  • Blog o Damianovi nebo seriálu Na doživotí

    Prosím vás neznáte někdo blog o Damianovi nebo seriálu Na doživotí, kde bych mohla uveřejnit povídky o seriálu. Znám někoho, kdo zná Damiana osobně z minulosti.
    • secrets107

      Re: Blog o Damianovi nebo seriálu Na doživotí

      ja mam jeden blog, kde budem mat len vacsinou fotky o damianovi. tam by si mohla uverejnit poviedky, ale musia byt fakt dobre *3*
      • Re: Re: Blog o Damianovi nebo seriálu Na doživotí

        Ahoj to jsou moc dobré. Jaký je tvůj blog?
  • .em

    woahoo

    teeda, ted jste me tady vsichni tak moc potesili... uuu... je uzasny videt tady tolika fanousku, tolik lidi se stejnou laskou. Damian je vazne bajecny, zamilovala jsem si ho jako Soamse uz kdyz Sagu davali poprve. je tak charismaticky, sexy, zajimavy, Brit jak uz tady kdosi psal *1* ... jojo to bych si tady mohla vylivat srdicko donekonecna *14* *14* tak se mejte, jdu se tesit na zitrejsi epizodu Na dozivoti
  • stormbreaker

    znám ho ze stormbreakeru kde Yassena zahrál fakt dobře. *4*
  • na doživotí

    od úterý 15.9 dávaj na primě serial kde hraje Damian hlavní roli policisty.Ten serial se jmenuje Na doživotí *3*
  • :D

    Voe...kdo tam dával tu hlavní fotku :D To vypadá, jako by to byl Thomas Kretschmann.... :D ale nejsem si jistá... ZMĚNIT!!
    • Re: :D

      Ano je to fotka Thomase Kretschmanna...mimochodem o nic méně lepšího herce než je Damian...
    • Re: :D

      Je to tak, na titulní fotce je Thomas Kretschmann. Kdo to tam dal? Změňte to. *5*
      • Re: Re: :D

        Jo, změň te to. Nebo budu zlá... *1* *16* *1*
        • makiss

          Re: Re: Re: :D

          Já jsem se to snažila změnit, ale je u toho napsané: Fotka již existuje, není možné ji změnit. *10* *8* *16*

          Co s tím???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit