Přejít na výpis diskuzí

Dana Medřická

OSOBNOST 10.7.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak mohla paní Medřická umřít v roce 1983, když ještě v roce 1984 hrála v seriálu My všichni školou povinní? Mám pocit, že i v televizi říkali, že zemřela v roce 1984. Rok 1983 je ale uveden na více portálech.
    • Omyl!!!! serial My všichni školou povinní vznikl a byl vysílán v premieře v roce 1982 Doplnit vzdělání a nedělat zbytečně chytrýho když to nevím
  • Vmém srdci paní Medřická máte své místo-vzpomínám s láskou a hlubokou úctou.Byla to skvělá herečka.
  • Pani Medřicka byla a je v naších srdcich vynikajici herečka.Divaci kučírkovi s kamaradkou z moravy *9* *5* snad se divate z hvězdného nebe *4*
  • Dana Medřická, podle mě nejlepší česká herečka. Je mi líto kam se dnes posunula doba a způsob filmování a hlavně dnešní "herci". To už ani nejsou herci dnes... *7*
  • dotaz

    chtela jsem se zeptat p.Medricka pry kdysi namluvila pohadku- jista kocka Klara a skritci z nejakeho patra, nevi o tom nekdo neco??? dekuji!
  • PANÍ HEREČKA

    Paní Dana Medřická patřila a patří k našim největším divadelním i filmovým herečkám - vzpomínám na ni s úctou a s velkým obdivem ... Petra
    • tyret

      Re: PANÍ HEREČKA

      Souhlasím. Kam se hrabou dnešní "umělci"...
  • Úžasná herečka!

    Jako velká obdivovatelka herečky Paní Dany Medřické bych tímto chtěla poděkovat paní Medřické za její nádherné a nezaměnitelné herectví. Škoda jen,že už není mezi námi....Přesto kdykoliv dávají nějaký film kde paní Medřická hrajen, nenechám si ho ujít. Na závěr přidám vlastní zážitek s p. Medřickou, kdysi jsem s ní jela ve výtahu v jedné budově v Praze, byla úplně stejná, tj. skromná a živočišná jak ji známe z různých inscenací a filmů. Moc ráda na ni vzpomínám. Janina1

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit