Přejít na výpis diskuzí

Dana Syslová

OSOBNOST 26.12.2007 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • laky

    Dobrý den pani Dano velice mě zasáhla smrt vaší Máni-byla moc roztomilá -sama mám 13 letého pejska a bojím se až mi odejde-umím si představit jak Vám je-na Mánu jsem se těšila i v ulici-je mi to moc líto-až si pořídíte novou psí kamarádku dejte prosím vědět-přeji do nového roku vše nej a hodně štěstí Iveta Sekelová

  • Nejsem členkou Fanklubu a presto se velmi dobře zname.Moc Te zdravim.Zorka 607 875 090
  • Dobrý večer paní Dano , mluvili jsme spolu v nemocnici Na Homolce o Vaší roli Amálky v ulici. Máme Vás rádi a dnes se nám narodila vnučka , tak jsme jí dali jméno AMÁLKA .Je hezké a když ho slyšíme , tak si ihned vybavíme Vás a Vaší roli v ulici. Moc zdravíme a mějte se fajn . Petr a Yvetta z Chomutova .
  • Vážená paní Syslová, to co jsem si dnes přečetla na netu o Vás, jsem prožila i já. V r. 1984 mi zemřel manžel, v r. 1994 se mi oběsil syn , jsem dva roky po operaci rakoviny. Přeji Vám, aby jste se z toho co nejdříve nějak dostala. V tomto období, kdy člověk nejvíce vzpomíná je to moc těžké. Buďte hodně zdravá a statečná! Držím Vám všechny palce, jste prima a každý den Vás sleduji v Ulici
  • Vše nej svátku.
  • Pani Dano,preji Vam v zivote jen to nejlepsi,at se Vam vse ok dari a hl.at jste zdravia.Jste mou oblibenkyni,krasne hrajete,jste sikulka i v dabingu atpod...Chybite mi ale v televizi,jste tam malo videt,coz je skoda,nebot rada koukam na filmy s Vami,hrajete ve filmech,co maji uroven a dej...Mejte se moc hezky,vypadate porad skvele,sympaticky,zkratka jste porad pekna zenska.
  • Pani Dano,preji Vam v zivote jen to nejlepsi,at se Vam vse ok dari a hl.at jste zdravia.Jste mou oblibenkyni,krasne hrajete,jste sikulka i v dabingu atpod...Chybite mi ale v televizi,jste tam malo videt,coz je skoda,nebot rada koukam na filmy s Vami,hrajete ve filmech,co maji uroven a dej...Mejte se moc hezky,vypadate porad skvele,sympaticky,zkratka jste porad pekna zenska.
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví a štěstí *4*
  • Dobrý den, paní Syslová.

    Jmenuji se Daniel a jsem studentem střední školy pro zrakově postižené v Brně. Ve svém volném čase rád poslouchám rozhlasové dramatizace her, nebo sleduji televizní seriály. Mimo obsahu kýženého díla se zaměřuji na herecké obsazení. Sice mi nebyl dán dar vidění, mě to ale nevadí. Nevidomý člověk si udělá jakousi představu o okolí, o hercích a o hrané postavě samotné i bez obrazu. Herec by měl umět zahrát svou roli tak, aby se co nejvíce přiblížila reálné skutečnosti. A nyní už se dostávám k tomu, proč píši zrovna Vám, paní Dano. Váš herecký talent mne naprosto uzemnil. Vy máte obrovský dar maximálně se do své role vžít a perfektně ji prožít. Velmi si cenním takových lidí, jako jste Vy, kteří to ještě umí pořádně rozehrát. Takovou moc měl snad jen pan Burian, Werich a Menšík.
    Vím, že je Váš čas velmi vzácný a dopisů od fanoušků chodí mnoho, nicméně věřím, že se k Vám můj dopis dostane. Chtěl bych Vám popřát mnoho hereckých a životních úspěchů, ať Vás humor neopouští, protože právě smích je nejvzácnějším lékem.

    S pozdravem,

    Daniel Belka.
  • Mám hodně ráda herečku Christine Lahti a musím uznat, že Váš dabing této herečky, hlavně v Chicago Hope je úžasný a moc za něj děkuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit