Přejít na výpis diskuzí

Daniel Letterle

OSOBNOST 28.5.2009 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • heath.4ever

    :P

    a bacha *1* jsem správce, tak se chovat slušně, to platí speciálně pro uživatele heath.4ever a tereza *3* *1* klídek děcka *1* *4*
  • Tereza

    Dan

    Tak jasný,stál by za to ale zlatí už radši trošku brzdi,nebo ty stížnosti budou *1*
    • heath.4ever

      Re: Dan

      to víš, já jsem huba nevymáchaná, vždyť mě už nějaký ten pátek znáš *14* :-*
      ...to by se hřešilo,jak bych šel ke zpovědi,tak by museli nechat vysvětit kostel *4*
      • Tereza

        Re: Re: Dan

        Jo takže klídek zlatí *1* pan správce nařídil *1* *3*
        • heath.4ever

          Re: Re: Re: Dan

          jasně a pan správce má vždycky pravdu, takže ty se taky uklidni ať nás nedostaneš kvůli Danečkovi do problemů *1* *14*
          • Tereza

            Re: Re: Re: Re: Dan

            Joo zase jenom já nás dostanu do problémů *1* Ty nevinátko:P *1*
  • Tereza

    Daneček:)

    Zlatí nemusel si šetřit slovama *1* *3* On je dokonalej,k spapání *14* Je to náš Daneček vid *3* *4* Jinak stěma fandama to ještě dotáhnem *3* *3*
    • heath.4ever

      Re: Daneček:)

      no já bych se rozjel s těma slovama *1* ale nemusí každý hned vědět že jsem na kluky ne?? *5*
      • Tereza

        Re: Re: Daneček:)

        No tak zlatí ted už můžeš i nějaký slova porozbalit *1* *1*
        • heath.4ever

          Re: Re: Re: Daneček:)

          a proč ne,zlatí *1* už je po desáté, dokonce padla půlnoc *15* jako tenhle týpek by stál za hřích,i za dva,což o to,je to kus chlapa a navíc hóódně sexy,to asi víme všichni *14* *1* ale o takovém si můžu jenom nechat zdát,zpátky do reality *3* ale i ta je hezká,že zlatí? *3*
          • Tereza

            Re: Re: Re: Re: Daneček:)

            Hezky zlatí *1* *3* No stěma hříchama,trošku skromnosti *1* ...jojo realita je hezká protože v ní mam Tebe:-* *4* *14*
            • heath.4ever

              Re: Re: Re: Re: Re: Daneček:)

              jasně zlatí,mám tě rád :-* *14* no k těm hříchům...přece nemůžu tady psát jak by probíhala naše noc plná vášně a orgií, to bych si nedovolil,ještě se dostaneme do potíží *1* ale Dan by stál za to,což o to *4*
  • heath.4ever

    ;-*

    tak teda ;) jak bych začal *1* Daniel je úplně skvělej,krásnej a úžasnej ;)ale spíš je krásnej *14* prostě kdo neviděl Neuvěřitelný život Ethana Greena,dělá chybu ;)je tam úplně skvělej a samozřejmě krásnej *3* škoda že má tak málo fandů *9* ale tak ten základ tam je... *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit