Přejít na výpis diskuzí

Darin Zanyar

OSOBNOST 19.6.2007 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On je užasny...Miluju ho... *3* *3*
  • hot :P

    Darin je absolutně nejvíc SEXY, hlavně ho žeru v písničce "Insanity", tu fakt miluju! *14* *14* *14* je prostě little cute devil boy *14* *14* *5*
    • Re: hot :P

      tvl miluju ho miluju ho miluju ho miluju ho miluju ho miluju ho miluju ho miluju ho miluju ho miluju ho miluju ho miluju ho miluju ho miluju ho miluju ho miluju ho miluju ho miluju ho miluju ho miluju ho miluju ho miluju ho miluju ho miluju ho miluju ho miluju ho miluju ho miluju ho miluju ho miluju ho *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: hot :P

      tak to souhlasim je ploste bozi nejvic ho zeru v pisnicce step up posloucham ji porad dokola *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kamca12

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ

    Všechno nejlepší k 22. narozeninám! *3*
  • rockstar-girl

    4ever

    Je boží..On i ta písnička Step Up..Všechno od něho je boží xD *3*
  • kamca12

    KWÁSNÝ SONGY-KWÁSNEJ ON =D

    Má kwásný písničky a on je hezkej. *14* Nejvíc se mi líbí Want ya. *5*
  • Darin**

    Lidiii_on je tak sladkýýý** *14*
  • Breathing your love

    Ta písnička je fakt boží. Bůbec nemá chybu. Pokud jste ji neslyšeli, tak to napravte!! můžete ji slyšet na youtube a komu se to nechce vyhledávat, je na tom blogu, co je o něm *3* darinzanyar.blog.cz
  • CD??

    jak se těšíte na nové Cd ??? Já už se nemůžu dočkat *1*
    • Re: CD??

      Jůů ja se megaa tesim!! *14* *14* *14*
      • Re: Re: CD??

        Já se už nemůžu dočkat na pondělí. Snad tu písničku někde seženu. A pokud ne, tak mě picne *1* *1*
  • Darin Zanyar

    Darin Zanyar
    Ahoj! Je tady to, na co jste čekali!! Největší český web o Darinovi a kdo ho nezná, tak ho pozná. Jestli chceš aby tvá hvězda přijela tam ze severu i k nám tak se k nám přidej.
    www.Darinzanyar.blog.cz
  • stránka

    jukněte se na darinzanyar.blog.cz Je tam skoro vše co by vás tak mohlo zajímat. Jsou tam překlady písní, odkazy na jeho všechny písničky a videjka. Tak na co čekáte ??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit