Přejít na výpis diskuzí

David Michael Bautista

OSOBNOST 26.11.2007 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Batista je nejlepší
  • batista

    Batista to je velky kamarat s reyom mysteriom a to je dobre ja ho mam velmy rad..:)
    • Re: batista

      tak to mas pravdu...
      • Re: Re: batista

        no tak tomu ver :)
        • Batista je nejlepší viděla jsem všechny jeho zápasy a je unikátní *14*
  • narozeniny

    Vše nejlepší Batisto *1*
    • Re: narozeniny

      co udelal Cenovi
  • mr_rapper

    batista

    heel k nemu celkem de sice to asi bylo lepsi kdyz byl face ale pomalu si zvykam ze je heel a az natoci ten film a jestli se vrati do raw jak sem se doslech tak to bude dobry. teoreticky by bylo mozny i obnoveni evolution ale bez randyho. a triple h mozna taky bude heel a orton face no uz se nemuzu dockat *3*
  • staniczek120

    Crazy Batista

    Vím zhe wrestling je to bylo stoprocentně domluwené jo ale tohle to mu wůbec nesluší heel wrestler to není to prawé ořechowé co by Batistovi sedlo to sedí Randymu jen je to škoda nerad ho widim takowyho.... *10*
  • undertaker

    Heel je super

    Batistovi sedne více heel nž clean tak tady nemelte blbosti *16*
  • dablice.exe

    Batista je v super forme

    Batista je ted super forme mam superove zapasi ,konecne je na co koukat . *3* *4* *4*
    • Re: Batista je v super forme

      jo jo to je v dobré formě jenže to blbý wwe vedení z něho udělalo heel wrestlera a předtim byl face překlad face- oblíbený, heel- krutý né moc oblíbený. heel něco jako randy orton mě k batistovi heel vůbec nesedí byl super když byl face začínám uvažovat že radši budu fandit někomu jinýmu batista pro mě po tom co ho udělali heel wrestlerem strácí oblíbenost
  • wrestling

    založil sem stránku o wrestlingu existujem teprv chvíli tak sháníme členy,jestli se vám bude líbit tak se zaregistrujte *3*
    • Re: wrestling

      MMMMM ALE DEJ MI TU STRANKU A HNET JSEM TA PRIHLASENEJ *5*
      • Re: Re: wrestling

        ok www.prowrestling.mypage.cz
  • uzasnej batista

    je moc dobrej ,jsem rada že je zpět ,je to super chlap, *4* *3* *5* *14*
  • iwo

    batista

    Zvíře Batista je zpátky, a na Judgment day natrhne Ortonovi prdel ... *3* *3* *3*
    • Re: batista

      hej batista je upe nejlepsi wrestler na svete a kdyby orton schvalne neprastil rozhodciho tak by batista uz mel titul davno v kapse!!!!!!!!!!! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit