Přejít na výpis diskuzí

David Garrett

OSOBNOST 28.10.2012 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie

    o heppy dey

  • V sobotu 3.12.2016 jsem byla ve Vídni na Garrettovi. Úchvatný koncert plný emoci, top výkon po celou dobu představení, atmosféra v hale neskutečná. Nenacházím slova, jak ještě lépe koncert popsat, to se musí jen zažít. Prostě skvělý zážitek.
  • Tak jsme se konečně dočkali - David Garrett v Praze 17. 9. 2015 na mezinárodním hudebním festivalu Dvořákova Praha. Lístky byly už v květnu, až na pár míst k státí, vyprodané - tedy zájem evidentně velký. Doufejme, že se tím otvírá cesta pro jeho další vystoupení, recitály u nás.
  • Maestro D.Garrett

    Superstar
    Skladateľ
    Moderátor
    Model
    Hudobný dramaturg a producent
    Človek
    Priateľ
  • Maestro D.Garrett

    Superstar
    Skladateľ
    Hudobný dramaturg a aranžér
    Moderátor
    Model
    Vzácny človek a priateľ tých,ktorých má rád a váži si ich.

    Anika
  • Byly jsme na dvou koncertech ve Vídni. Něco tak úžasného jsem ještě nezažila. Je to pán Božský a úžasný houslista
  • Byla jsem na dvou koncertech ve Vídni. Zážitek se dá těžko vyjádřit slovy. Něco takového jsem v životě nezažila. Je pan Božský a úžasný houslista
  • Naozaj zažíť jeho koncert naživo musí byť úžasné. Ja ho pozorujem také tri roky a nepredstaviteľne ho "žeriem". Skúšala som nejaké koncerty - že si kupim lístok,najbližšie do Viedne 14.10.2014 ale vypredané. Hm,snáď mi to niekedy vyjde. A Česko by bolo super keby prišiel napr. do Prahy.David ma neskutočný talent a charizmu.
    • Já jsem z něho taky celá paf... mohla bych ho poslouchat..a přitom sledovat jeho tvář od rána do večera.. charisma neskutečný má ten pán..a dar od Boha...♥♥♥..věřím.. že brzy dorazí i k nám...:-)
  • Pokud David Garret nebude tak hned v Cesku, doporucuji jeho nahravky, ktere jsou k dostani na anglickem ci nemeckem vydavatelstvi Amazon. Z jeho nahravek pak predevsim CD "Garret vs. Paganini",ze zivych koncertu DVD "Rock Symphonies" a hlavne DVD "Legacy-Live in Baden Baden" s dokumentem "Playing for my life". Zatim se, bohuze ani v Americe, neobjevil nemecky film "Dabluv houslista", kde David hraje roli Paganiniho. Mel by ale byt co nevidet v Cesku, uz jej koupili i Rusove. Americky sovinismus a skepticismus vuci evropske kulture je vseobecne znamy.
  • David Garrett... WOW....! Vidět jeho koncert musí být úžasné! Mili

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit