Přejít na výpis diskuzí

David Matásek

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Dobrý herec 

  • Davida ako dobrého herca som vnímala už v básnikoch, vôbec by ma ale nenapadlo že bol členom skupiny Orlík.Tým sa mi mení úplne pohlad nan ale k pozitívnemu ,pretože skupina Orlík bola perfektná tým že dávala ludom niečo iné ako klasické kapely . Tak rešpekt :)
    • Nevím, co je pozitivního na tom, že se na koncertech Orlíku hajlovalo.
  • Nevim, jestli se David Matasek narodil v Praze, ale urcite chodil do Základní školy v Hradci Kralove. Chodila jsem s nim v roce 1979 do hudebniho kroužku pod vedením Miroslava Havrdy.
  • Těším se na další,v pořadí již třetí desku Orlíku... Nenechávejte své fanoušky bez potravy... :-)
  • kirushka97
    Opožděně všechno nejlepší :-) :-):-)
  • .

    od odby, co jsem se dozvěděl, že založil s božskym Danem Landou Orlík, tak ho mám ještě radši.
    • Re: .

      kdo ne :D :D :D Orlik je to nejlepší, co mohlo vzniknout, škoda, že nepůsobil moc dlouho
  • narozeniny

    Milý Davide
    Přání k Tvým narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4*
  • m

    Proc se to tu resi?! Proboha "vlastenci" kdyz uz si tak rikate piste aspon bez chyb! i/y vam asi nic nerika. Orlik byl hlavne o rebelii proti rezimu. Vzdyt skoro ani oni sami poradne nevedeli co to znamena, precetli si to ve 100+1ce, vic informaci se tu ani dostat nedalo. Matas je hlavne skvelej tata a manzel. Vy zoufalci ani nevite jak se chovat nesobecky a ohleduplne. NAUCTE SE RIDIT!
    • Manžel bude jistě skvělý, když už je ženatý potřetí.
  • bone and red

    Vetsina z vas tady mele hovna...skinhead nemuze byt rasista, zakladni podminka. Je sice pravda, ze orlik nebyl neonac.zamereni, ale byl rasistickeho zamereni, coz je nesplneni podminky cislo jedna...kapito kapri?
    • Re: bone and red

      Takže WP. (pro blby: white power) *3*
  • Orlík

    Orlík nikdy neměli fašistickou nebo neonacistickou myšlenku. Orlík skončil kvuli tomu že na posledním koncertě 800 lidí hajlovalo. I když doslova Orlík byl proti fašismu v písni Faschos. Nenávratná škoda orlíku... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit