Přejít na výpis diskuzí

David Ondříček

OSOBNOST 31.12.2006 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nitramkecemis
    Davide,
    Nakreslil jsem rybník dle F.Kupky, rád vám to ukážu. A dvě chalupy..,. Díky za zprávu.
    Martin 722152627
  • přání

    Milý Davide
    Všechno nejlepší k narozeninám
    hodně štěstí,zdraví.
    *4* *4* *4* *4* *4*
  • přání

    všechno nejlepší k narozeninám. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Dotaz

    Nehrál David Ondříček také náhodou v Trháku? Školáka?
  • Nej rejza CR

    Davide DEKUJU. Tvoje filmy jsou proste fajn. Ted prave jsem dal GRANDHOTEL #5
  • Grandhotel

    pane Davide Ondříčku, po zhlednutí filmu Grandhotel, který je výborný, jsem se rozhodla Vám napsat. Vy snad znáte mého syna Vladimíra ročník 69, které též pořád sleduje počasí všude po bytě v Milovicích kam jsme se přestěhovali z Vinohrad námJiřího z Poděbrad č.9, má čidla. Je svobodný, nepotkal Ilju a správně trhlý jako vaši hrdinové. Výborná hudba a i další postavy. Vaše filmy jsou pro náročné diváky některé jsem viděla. Nebydlel jste taky na Vinohradech a tam potkával Vladimíra? My taky teď prožíváme takový životní film a střih, mě před 2 roky po 46 letech práce vyhodily, už jsem prý stará a zároveň po 63 letech bydlení v jednom bytě jsme se octli zde. Nikdy neříkej nikdy. Nikdy jsem si neuměla představit bydlet jinde než na Vinohradech a teď z balkonů vidíme světla Prahy a to místo má zvl.atmosferu jsme tu a jako by sem nepatříme jsou tu hodně mladí a já se synem jistě to vypadá divně.Zajedtě se někdy podívát, třeba Vás to tu inspiruje, zdravím a ať máte možnost dál točit tak zajínavé věci. Jedna ruka netleská taky bezva až mrazí, máme rádi Ivana Trojana Vl. dělal ll let v technice Divadla na Vinohradech, já jsem taková vědma a kdyby mě poslechl tak se nerozbil na motorce. zdravím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit