Přejít na výpis diskuzí

David Výborný

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fanynka1010

    Play-off

    No je super!Ale škoda, že to play off zřejmě nevyjde! *9*
    • Re: Play-off

      1010, ses teda hezka fanynka. Myslim ze i Daviduv typ.
  • David

    Hoci je David Čech, je môj najobľúbenejší hokejista vôbec.... Už 12 rokov ho obdivujem, mala som vtedy len 10 rokov.... Objednala som si knihu o ňom a idem ju čítať už 4-krát.
    DAVID, SI FAKT VÝBORNÝ!!!!!!!!! *3*
  • Zklamání

    Nejsem teda zrovna fanda Sparty, ale získání tohoto hráče musím přát každému týmu. David je super, za ty poslední roky roky jsem ho vždy vnímal jako stálico jako oporu repre týmu na MS, jeho konec v repre je pro mne opravdu zklamáním, to mně bude trvat tzrochu dýl než to zkousnu.
  • David Výborný

    David je super hokejista nejlepší útočník v České reprezentaci.Už se moc těším na další sezónu (David bude hrát za Spartu Prahu)jupíííííí *14* *3* *4* *15* *8* *3*
  • výbronej Výborný :)

    David, to je pro mě Pan hokejista. Když mluví, je vidět, že neni vymaštěnej, jako ňáký jeho kolegové. Je to férovej kluk, skvělej na ledě a 100% super v soukromí. Prostě dělá čest svýmu jménu *1* smekám, nikdy nepošle repre do kopru a za to si zaslouží obdiv. Mam ho fakt ráda. Přeju jenom to nejlepší, jemu i celý jeho rodině. (a po NHL se nám vrať do Sparty *4* ) děkujem
    • Re: výbronej Výborný :)

      A už ses sním bavila někdy osobně? To by ses asi teprve divila...
  • David Výborný

    Já si mysli,že David Výborný je nejlepší útočník české hokejové reprezentace.Myslim si,že naši hokejisti jsou dobří i bez Jágra,Straky,Ručinského.Je pravda,že tito hráči se zřekli reprezentace,že jsme nejvíc titulů měli s nimi a že jsme s nimi vyhráli v Naganu,ale náš team je dobrý i bez nich.Máme tam spoustu dobrých hráču a David Výborný je můj nejoblíbenejší.Jsi dobrej Davide.
    • Re: David Výborný

      naprosto s tebou souhlasím :)
      • Re: Re: David Výborný

        vlastně ne.. :)) zat tak dobrej útočník není, on nejlíp založí akci a rači nahraje, než střelí.. ale když už není zbytí tak i vystřelí.. Možná jsi to takhle ale mylela *7* *3*
  • Vejba :-)

    Vejbo si celkem dobry hokejista to se musi priznat...na mistraku co bude letosni rok asi budes,ale kapitansky "C" bych dala nekomu jinymu,ale neber to jako neco proti tobe...si borec myslim v poho,ale je cas na zmenu a dat moznost mladsi generaci.
    PS:Muj bracha se narodil ve stejnej den jako ty akorat o par let pozdeji.myslim ze je to nejaky zacarovany den,protoze hraje taky hokej sice za Kometu Brno,ale je taky dobry dokonce vede tabulky v bodovani *14*
  • Poděkování

    Milý Davide, vím, že tento email bude dost pozdě, ale když jsem včera viděl pořad o minulém MS v ledním hokeji, tak jsem si znovu uvědomil, jak si Vás moc vážím. Nikdy jste neodmítl reprezentaci a vždy jste nám "obyčejným" lidem přinášel hodně radosti!!! Loňský rok to bylo opravdu moc vidět, děkuji, že jste!!! Znám Váš životopis, jak jste v mládí dřel, aby jste dosáhl toho co jste. Já si Vás vždy představím, když mám něco důležitého a říkám si, David by se také nepos..., tak musím bojovat. to je asi váš největší přínos.pro mne osobě. Jarda Jágr je hvezda, ale vy jste stejná!!!!!!! MOOOOOOOOOOOOOOC děkujeme, za čechy. A teď největší pecka, je mi 35 let! *3*
  • DaVý

    Jen poslední 2 příspěvky mě přesvědčily.. Ale jinak je zajímavé, že o Davida je zájem až po tomhle mistrovství... Až teď se o něm začalo mluvit, až po tom co odešly hvězdy typu Jágr, Hejduk, Šlégr... Myslíte, že si cení těch co ho obdivují až potom když už je nejvýreznější na scéně? No on je takovej míšan že asi jo :) ale já vám to nežeru *13* *1* *15*
  • David je supr

    Znám spoustu holek, který mojí vášeň pro lední hokej nechápou, ale copak jde odolat takhle skvělýmu sportu, obzvlášť když jsme v něm jedni z nejlepších na světě a když máme takový Hráče jako je náš pan kapitán??? Musim se přiznat, že zrovna David je můj nejoblíbenější hokejista - simpatickej a skromnej, chlapík, srdcař, vůdce jak má bejt a navíc ZLATÝ ČESKÝ RUČIČKY!!!
    • Re: David je supr

      vše co si napsal o davidovi v tom s tebou souhlasim ale náš hokej spějě k velkému konci protože zatim se to panu HAdamczikovi daří .............

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit