Přejít na výpis diskuzí

Diego Maradona

OSOBNOST 31.12.2006 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bůh je pouze jeden!
  • Diega jsem mel a porad mam rad uz odmalicka,to co dokazal jen tak nikdo nezopakuje a ani messi.co se tyce jeho dopingovych afer tak to soudit nemuzeme kazdej clovek udela chybu,ale sudme jen jeho prinos fotbalu.diego navzdy pro me budes ten nej
  • Diego je nejlepším fotbalistou planety a bude navždy v našich srdcí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *1* *3* *3* *14* *14* *4* *4* *5* *5*
  • *

    Když se zeptáte kohokoli,kdo aspon trochu zná fotbalovou scénu,kdo je nejlepší hráč na světě,odpoví Pelé.Ptám se teda proč?Protože Maradona zklamal lidi svým chováním.Ale tady jde o talent,spousta lidí ho sooudí jen kvůli jeho pádu na dno a zapomínaji co přinesl světovému fotbalu v minulosti.A to se mi nelíbí! *4* Diego 4ever!
    • A nejen světovému fotbalu,ale i fotbalu své země,ale jestli měl na něco extra vliv,tak na politickou scénu své země a jejímu směru!To je patriot s velkým P!Snad nemusím dále pokračovat,protože ti,kteří odsuzují drogy a sami dokázali hovvno,budou pořád dokola zmiňovat jen ty drogy,jako tupý kolovrátek,který zaznamenává své poslední šití!Z gauče je každý feťák,ale ti,co nikdy nefetovali a stejně dřepí na gauči s bráníkem(a podobnými sraččkami v ruce)budou mít pořád svůj názor,který se neliší od prvních přízvuků opů,kteří kdy oplývali tuto zemi!VIVA DIEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ronnie je lepší

    Dobrý hráč, ale Ronaldo(Brazilec) je lepší.
  • kin73

    Neapol

    Jenom geniální fotbalista jako Maradona(podobně se mi líbil Roger Miller - Milla),může dovést provinční klub,kterým Neapol byla,ke dvěma titulům a vítězství v poháru UEFA.V Neapoli z něj museli šílet...
  • Fotbal

    Diego byl nejlepší......kvůli němu jsem opět začal běhat..... *13* *13*
  • Fotbal

    Maradona to byl nejlepší fotbalista 80.let....jak byl maličký tak byl fotbalovým géniusem....jeho zlatá levačka byla famozní a jeho soupeři se před ním klepali.....a golmani nejvíce....jsem jeho velký fanoušek !!!! Maradona - 10...vlastním jeho dres...3. 12.2007 - Pondělí. *3*
  • NEJLEPŠÍ FOTBALISTA SPOLU S GEORGEM BESTEM A DIEGO MARADONA BYLI NEJLEPŠÍ FOTBALISTE VŠECH DOB KTERY CHODILI PO TÉTO PLANETĚ NIKDO SE JIM NEVYROVNA PO TECHNICKE STRANCE *13* *1* *1* *1* *1* *1* *1* TOHLE SOU BOZI FOTBALU *1* *1* *1*
  • DIEGO

    DIEGO JE BEST BEST BEST BEST BEST BECKHEM A SPOL SE MOŽOU JÍT ZAHRABAT.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! diego 4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit