Přejít na výpis diskuzí

DMX

OSOBNOST 31.12.2006 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    R.I.P. DMX

  • D je moj najoblubenejsi rapper uz vela rokov.Mam velmi rada jeho pesnicky,paci sa mi ze v nich nie su len nejake nezmyselne dristy co sa nedaju pocuvat ale on vyjadruje skutocnu realitu tazkeho zivota v USA a co prezil.Zameriava sa na svet ako taky,vojny, konflikty,katastrofy a vsetko co ma nuti sa poriadne zamysliet.Tym mi pride uplne odlisny od ostatnych rapperov.Tak isto ma moj obdiv za to,ze sa popri svojej popularite zaujimal aj o ludi z nizsich vrstiev,nosil bezdomovcom jedlo,navstevoval chorych v nemocniciach atd.A aj ked mal neraz problemy zo zakonom koli drogam,neodsudzujem ho za to..vsetci sme len ludia a robime chyby.A on bol pod tlakom,vela ludi ho chcelo znicit a krivo obvinit(uz len ten vymysel ze udajne tyral svojich psov je podla mna totalna blbost).Proste ja ako jeho fanynka som nikdy neverila a ani nebudem verit tomu co o nom pise bulvar.Pre mna je DMX uzasny clovek s velkym srdcom,mam ho rada,vazim si ho aj ako umelca a mojim snom je raz sa s nim stretnut.RESPECT X!!! *4*
  • DMX je najlepši žijuci rapper je to kral a kralom ostane navždy....
  • Všchno nejlepší . Rapperovy co si poslední dobou hodně vytrpěl . STAY STRONG
  • No ale proč tady chybí to zásadní...? Že je křesťan...Lord give me sign
  • helle lidi takhle nemluvte o dmxovi je to spica 1 tridi
  • dmx96
    docela drsny slova urcite ty co pisy tyto slova jsou jako maly kluci ktery delaji po netu velky chlapy a ve skutecnosti to jsou holky ha ha ha nechte rap a hlavne dmx a 2pac napoji panove oni taky nepisi o vas jaky steto slecinky zbohem
  • LOL

    Docela se směju, když tu čtu, jak ho uctíváte za to že si údajně dal jointa u soudu..Kdo viděl odhalení hudebního průmyslu, a překládá si jeho texty, tak ví o čem píše. Všechno to svinstvo, který údajně udělal a byl za něj ve vězení, maj na starosti illuminati - většina lidí o týhle teorii nic neví, právě proto dopuručuju dokument ''Odhalení hudebního průmyslu'', na videacesky.cz s titulkama, tak se na to mrkněte, a dozvíte se hodně novejch věcí, kdo a co, stojí za vašima oblíbenejma idolama...DMX THE REALEST NIGGA ALIVE!
    • Re: LOL

      naprosto souhlasím, zrovna jsem dokoukala poslední díl ODHALENÍ HUDEBNÍHO PRŮMYSLU.
  • Hip-Hop

    No ja nevim všichni tu melou sračky buď s těžkym životem a nebo s fiftym ... v Rapu šlo o to vyjádřit se , začlo to u černochů v getu kde se topily všichni v sračkách , a vědčina raperů si to taky trochu přikreslí ale kriminalita tam je vždycky a ani když ta ne tak co ???? nemá dělat to co ho baví ? já teda nemam rád nějakýho prachatýho týpka z holywoodu co si přide do rapu vytahovat že má prachy ... ale to co tu melete nikdo z vás nebyl v getu , a pochybuju že ani nikdo z vás neni černoch a víte o hip hopu asi jako malý děcko , tak si to dejte do pořádku ...
  • DMX a 2Pac

    DMX to je dobrej herec a raper stejne jak 2Pac ten to tahl svetem na nej nikdo nema a je to tak to snad prizna skoro kazdej *5* *3* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit