Přejít na výpis diskuzí

Dušan Jamrich

OSOBNOST 16.1.2010 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě jsem neposílala hlas!Proč se objevuje,že jsem hlasovala?
  • A nádherně recituje.
  • Jaj,Nastal tvoj čas. Dožiť sa 68 rokov *16* *16* *16*
  • MŮJ SEN...

    Mým velikým snem je setkat se s tímto úžasným hercem...Má pro mne veliké charisma,ač je o generaci starší a je to pro mne PAN HEREC. *4*
  • Úžasný PAN HEREC

    Jen o málokterém muži mohu říci: "Čím starší, tím sympatičtější a přitažlivější". Pan Dušan Jamrich mezi ně rozhodně patří. Je to nádherný muž s obrovským srdcem a okouzlujícím tajuplným hlasem. Panu Jamrichovi přeji spoustu nádherným rolí, jako je například role Cyrila Hejla v seriálu Ulice, která mu opravdu sedí.
    • Re: Úžasný PAN HEREC

      100% souhlasím!!! *14*
    • Re: Úžasný PAN HEREC

      jen se pod toto muzu podepsat
      SUPER *3*
  • herce dušana jamricha jsem zaregistrovala

    pan jamrich je stále veliký fešák.doufám,že z obrazovky nezmizí moc brzy.jana *3*
    • Re: herce dušana jamricha jsem zaregistrovala

      je to fakt štramák chci aby byl v ulici hodně dlouho
    • soliter

      Re: herce dušana jamricha jsem zaregistrovala

      Myslím si to samé.Je skvělý a pěkný stále... *14*
  • soliter

    Dušan

    Herce Dušana Jamricha jsem zaregistrovala jako malá holka.Jeho podmanivý hlas slušel i španělskému herci Sancho Graciovi,kterého u nás známe hlavně ze seriálu Curo Jiménez a Řidiči dálkových tratí.Dušan Jamrich mě nejvíce oslovil ve filmu Dveře dokořán kde skvěle stvárnil roli rozmazleného a zhýčkaného kluka Petra,který se po tragické smrti svých rodičů pracně staví na vlastní nohy a vytváří si nový pohled na svět.Také byl skvělý ve slovenských inscenacích,které za dob totality uváděla ČT každé pondělí od 20h.Byl nádherný,charismatický,prostě CHLAP...Nyní si ho každý nejvíce spojuje s rolí Cyrila Hejla,kterou opět hraje nádherně a s citem,který se u něj ani s přibývajícím věkem nemění.Jsem ráda,že se zase po letech mohu kochat jeho hereckým uměním a znovu se zaposlouchat do nádherné barvy jeho hlasu.Škoda,že filmy a inscenace s tímto hercem u nás zmizely z obrazovky.Je to velká škoda... *4* *3* *3*
    • Re: Dušan

      Taktéž souhlasím...Dušan Jamrich zraje věkem...a vlastně jsem ulici sledovala pouze díky tomuto herci...má neskutečné charisma...ač je o 20l.starší...velice se mi líbí...je to nádherný muž a jeho herecké umění je poezie...Takových.kdyby bylo více... *4*
    • Re: Dušan

      Přesně tak... Film Dveře dokořán jsem si hned stáhla z netu *1* .Dneska se mi ale p. Jamrich líbí víc a jsem moc ráda, že přijal nabídku Ulice na roli Cyrila *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit