Přejít na výpis diskuzí

Elena Gilbert

OSOBNOST 8.8.2012 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bože ta je tak pitomá,kvůli ní umřel Kol ikdyž si to nezasloužil,Katherine se stala člověkem kvůli ní Klaus ji měl zabít hned jak ji viděl byl by klid. *16* *16* *16* *12* *12* *12* *11* *11* *11*
    • kiss.miss
      Kvůli Eleně zemřelo plno dobrých postav.
    • jediný pitomec si tady ty no jo každy blbec musí napsat něco hnusný ho o něm nebo o ní rači zavři zobák *10* *16* *11* *7*
  • ahoj nino byla si ta nejusasnejsi herecka v upirich denicich byla si a vzdy budes moje nejooblibenejsi herecka mam te moc mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooocccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc rada mej se zase nekdy ti napisu ahoj
  • Ahoj Niny..vím, že ty máš narozeniny 9. ledna, ale dnes máš narozeniny jako Elena..tím pádem přeji všechno nejlepší této skvělé osobě, kterou jsi hrála!♥:** *14* *14*
  • Katherine-Vamp
    Já ji tak nenávidím.Chová se jako princeznička a každý ji musí zachranovat,bože nemůže už zemřít. *16* *16* *16* *10* *10* *10*
    • zavři zobák ty krávo hlavně že náš její fotku vid takovým lidem jako seš ty by měli dát přes hubu lidi jako ty se totiš neumí vžít do jiný kůže beztak jí závidíě *15* *2* *10* *10* *10* *10* *10* *16* *16* *16* *16* *16*
      • kiss.miss
        To není Elena, ale Katherine a myslím, že nikdo nezávidí seriálové postavě. ;-) Myslím, že po 6 letech sledovaní jejího fňukání, sebestřednosti, arogance a později i sobeckosti i neustálého moralizovaní...nemluvě o tom, že se zachovala jako běhna. Já se nedivím, že jí někdo nemůže vystát.
  • dobrý den ja by si obednala elenin náhrdelník děkuju natálie hubená 11 roku
  • Vše nej k narozeninám *14* Mám tě ráda *14*
  • Všechno nejlepší k Tvým 22 narozeninám *14* *14* *14* *14*
  • Všechno nejlepší doufám že bvudu 6. série miluju Tě *14* *4*
  • Všechno nej k narozkám *4*
  • Vše nej Elenooo!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit