Přejít na výpis diskuzí

Elena Podzámska

OSOBNOST 28.12.2008 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je skvělá

    Je nejlepsi herecka jakou sem kdy poznala a jeji sexy vzhled je neskutecny. *14*
  • lindanagyova

    MOJA JEDNICKA

    Ahojte.Elenu Podzámsku ako herečku síce nepoznám veľmi dlho. V podstate som si ju bližšie a s väčším záujmom všimla až teraz v novom slovenskom seriáli Odsúdené.Je to skvelá herečka s úžasným hlasom a charizmou.K tomu všetkému je ešte aj krásna,čo je úžasná kombinácia.Známy mi bol predovšetkým jej hlas,zaujala ma,ked dabovala seriál špionky.Prepožičala vtedy hlas Cassie-Natashe Henstridge.Nepáči sa mi ale zopár vecí,ktoré o nej sa šíria...po prvé-mali by si ľudia overiť informácie,ktoré roznášajú,napr.taký detail,kedy sa natodila a kde býva.Dalej nie je pekné,že o nej rozširujú dohady,že je namyslená,arogantná a čo ma obvzlášť pobavilo,že je mrcha.Ako takéto veci môžu púšťať na verejnosť,ked ju nepoznajú.Naopak,je to skvelá žena,vždy usmiata s dobrou náladou,optimizmom a radosťou na rozdávanie,Jednoducho ju mám veľmi rada ako herečku a dúfam,ža natočí ešte veľa takých skvelých filmov ako doteraz a ža jej dajú konečne príležitosť zahrať si aj pozitívnu rolu,aby boli ľudia spokojný... *3* *14* *15* *15*
  • elena

    Viděla jsem ji díky cyklu Ako som prežil na TV Barrandov a velmi se mi zalíbila,jak hereckým výkonem,tak i vzhledem a sexy zabarveným hlasem *1* .škoda,že tu o ní nejsou nějaké informace,vůbec ji totiž jinak neznám... *9*
  • Ako ste na to prišli?!?!?

    Nechápem, ako môže niekto uverejniť - hoci na webe - informáciu, ktorú si neoverí. Elena Podzámska sa skutočne narodila 7.1.1972, teda v znamení Kozorožca a je rodená Bratislavčanka!
  • oprava

    Elena Podzámska sa narodila 7.1.1972
  • black_angel13

    Herecka

    tak toto je velmi dobra herecka....ak neviete kto to je tak ona hra v PANELAKU ex-manzelku michala bajzu ninu co ma toho 15 rocneho syna *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit