Přejít na výpis diskuzí

Emil Hácha

OSOBNOST 31.12.2006 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Právě čtu paměti prezidenta Beneše z r. 1947.Doporučuji přečíst každému,aby měl jasno.
  • Hýcha byl a je pro mě osobnost. Nebýt jeho bylo by našemu národu za protektorátu mnohem hůř
  • Hácha byl a je osobnost, nebýt jeho bylo by za protektorátu našemu národu mnohem hůř.
  • nějaký starý podělaný dědek je mi u .......................
    • Je vidět pane Kika, že v této době jste asi nebyl ještě na světě, protože byste se tak hnusně nevyjadřoval.Obvyklle tak,jako se Vy se vyjadřujete, jsou jenom blbové, který neznalí dějiny, nebo ty, které vychovávali kolaboranti s kteří měli sami máslo na hlavě.
      Nejdřív se poučte u starších a pak když nejste uplné pako, tak se půste do diskuze.
    • pan Hacha byl clovek kterej nedal ruce od ceskoslovenskeho statu pryc v nejhorsich casech!!!Jenze nazivat ho dedkem a ze je ceskemu cloveku u:........ dokaze jen hlupak a nevzdelanec. Tim lide dokazujou ze jsou hloupi a ne jen oni ali i ucitele ve skolach kteri Pana Hachu nazivaji vlastizradcem.Mi co trochu vime jak to bylo se ostatnim muzem smat!!!!!!!! *5* *3*
    • Vážená Kiko,já nevím co vám pan Hácha udělal ale díky němu během protektorátu jsme byli na tom sice zle ale vlastně díky němu dobře.
      Přečtěte si historii a pak poučujte jo.Děkuju
    • ty jseš ale v.. korunovanej
  • "Osudovým zlomem v jeho životě se stal atentát na Reinharda Heydricha, který v červnu 1942 provedli čeští výsadkáři."

    Gabčík bol čech ? ... čo nepovieš :P
    • Ano, Gabčík se vede jako čech, protože vstoupil do české zahraniční armády.
      V té době mimochodem slováci v rámci slovenského štátu byli fašisti a lezli Hitlerovi do zadku, tak se asi za svůj původ styděl.
  • Hácha

    Pokud vím tak se na Háchovi přiživilo spousty rádoby hrdinů. Ovšem to co doopravdy prohlásil národ mě prokleje ale zachránil jsem Čechy Moravu Slezko. Nebylo to tak že ho hodnotili jako zrádce, v té době byl činěn nátlak jako hrom. Pozvánka do Berlína celou cestu po nádražích lemovalo Německé vojsko výzbroj,letadla tanky atp. Byl zde také m Heinlainkterý chtěl u Hitlera pro sudetské němce ( pouze) autonomii ale vúdce to smetl ze stolu že jsou soukmenovci utlačováni a bylo zaděláno.
    Jestli někdo zradil tak to bylo především v Mnichově a odtamtud se odvíjelo další. Hácha byl po psychickém teroru a výhrůžkách př.že než dojede domů z Berlína Praha bude rozbombardována a ještě mnoho dalších věcí. Po téměř týdnu teroru na jeho osobu podlehl a podepsal se slovy o kterých byla zmínka. Je toho daleko více třeba že nechal Dr. Beneš po válce zemřít Háchu vzhledem k jeho zdravotnímu stavu ve vězeňské nemocnici na Pankráci.
    Také to nebylo všechno Jak se dnes říká IN.
    • Re: Hácha

      Pardon nechtěla jsem to tam psát tolikrát *1* *1* *1*
    • Re: Hácha

      *4* Jsi moc hodný že jsi to tam napsal *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
      • Re: Re: Hácha

        Proč to tam tolikrát píšeš? *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15*
    • Re: Hácha

      *4* Jsi moc hodný že jsi to tam napsal *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: Hácha

      *3* My víme *3* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit