Přejít na výpis diskuzí

Emil Zajac

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Emil nej nej moc jsem mu to přála ve vyvolených aby, vyhrál škoda.:-) O:-)
    Moc pozdravuju R.
  • Chodim s jeho synem do školy a je to největší borec *1* !!!
    • A kam s ním do tý školy chodíš?
  • hrozinka-roxynka-adinka

    Je nemocnej!!!

    Chodim s jeho synem do školy je to pěknej trapák a úplně nemocnej(debilitou) i když má dobrý známy ale to j proto že jeho rodiče sou pěkný trápiči víte.Jo a bydlej všichni 3 v malí garsonce v kobylisých ted---přestěhovali se víte no a kdyby ste se chtěli na něco zeptat tak napište na mail -andyka2@seznam.cz
    (jestli to davide vidíš tak je to otplata za všechno,emile máš nevychovanýho syna)
    • Emile, seš trapnej obtloustlej strejda, jdi domů za maminou
    • karolushka

      Re: Je nemocnej!!!

      Hm super ale každej ví,že malý kluci jsou hloupý je mi 11 a ve třídě tky nemám zrovna úžasný kluky *15* ....Ježiš tak toho chudáka nech!Oka tak se na všechny vyvolený zapomnělo to je jasný ale abys takhle přímo na netu pomlouvala jeho syna..tss jak může být někdo tak ubohej?
  • hrozinka-roxynka-adinka

    Je nemocnej!!!

    Chodim s jeho synem do školy je to pěknej trapák a úplně nemocnej(debilitou) i když má dobrý známy ale to j proto že jeho rodiče sou pěkný trápiči víte.Jo a bydlej všichni 3 v malí garsonce v kobylisých ted---přestěhovali se víte no a kdyby ste se chtěli na něco zeptat tak napište na mail -andyka2@seznam.cz
    (jestli to davide vidíš tak je to otplata za všechno,emile máš nevychovanýho syna)
  • Hlkedám kontakt na Emila Zajace

    Nevíte někdo jaký má Emil e-mail? Rád bych mu napsal o možnosti dlouhodobé spolupráce v realitní činnosti a výstavby nových rodinných domů. Podle mne má Emil velmi vyvinutý koordinační a organizační smysl, umí pracovat s lidmi v týmu a pokud se jednou rozhodne něčeho dosáhnout, tak udělá i víc než maximum. Jedninnou drobnou chybičku udělal v tom, že čekal, až ostatní přijdou s něčím za ním. Cesta k úspěchu je opačná. Obklopit se dalšími lidmi a přijít za ostatními "s něčím"... A výstavba rodinných domů, reality, pozemky a finance jsou obory, které fungovaly, fungují a fungovat budou...
  • Všecka sláva polní tráva

    Emile! To jste se cítil tak slavný a žádoucí,že jste opustil Ostravu a stěhoval se do Prahy? Pražáci Vás nikdy mezi sebe nevezmou, to byste musel být opravdu hvězda. Jenže to Vy nejste... a s takovým životem jaký vedete,asi ani nikdy nebudete. Lidé rychle zapomínají a fandí jenom úspěšným!! *9* *9*
  • Emil

    Emil je Debil a negr. *15*
  • emile moc jsem ti fandila drží palce aby jsi uspel aby se ti podařilo lépe uživit svoji rodinu
  • emil

    To je Fičaak
  • VYVOLENI

    EMILE FANDILA JSEM TI JSI SUPERRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit