Přejít na výpis diskuzí

Emily Deschanel

OSOBNOST 4.7.2007 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Emily Deschanel je mi velice nesympatická. Nemůže za svůj vzhled, ale její oči jsou studené a celkově gesty působí velmi nepříjemně. A to nejen v roli "Kůstky".
  • Je to skvelá herečka, aj celkovo vystupovanie... Mám ju rada, dúfam, že sa jej bude dariť. ): V kostiach bola aj tak najlepšia. :)
  • Happy B-day Em *4*
  • ak tM DATE NA NU ONTAKT BUDEM VELMY RADA *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • ja ju mam velmy rada ale sa asi snou nikdy nestretnem leboje velmy daleko *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* mam ju rada a bola bi som rada keby mi zavolala 0908358949 volaj prosim *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Ona na tuto stranku nechodi nezabola ti nevie po cesky ani po slvensky.
      • Pravda, ale aj tak, chvála jej patrí. :)
    • jak může být někdo tak hrozně blbý, že si myslí že ona to tu čte
      prober se :D :D :D
      ona to tu nečte a určitě by ti nikdy nezavolala :D
  • lucik188p
    sedma serije je uš sčasti natočena a v usa uš je prvnich 6dilu uš se moc tešim aš to bude na prime nebo na jojce
  • BluEbEatS
    Všechno nejlepší a ať se Ti vydaří všechno, co si kdy chtěla ♥
  • ůplně miluju sběratelé kostí je to ten nejlepší seriál na světě a booth je zatraceně sexy jsem rada že ta šestá serie skončila tak jak zkončila, ale v životopise emily čtu že bude sedmá serie tak by mě zajímalo o čem to bude ( jestli teda bude)?
  • Teeeda, vždycky jsem se zajímala, jestli si David rozumí s Emily i mimo seriál. A když vidim ty fotky, musí se spolu hodně nasmát a myslim si že je to opravdové přátelství :) Možná že se to zdá jenom mě, co si myslíte vy? :)
  • Kůstka

    Ve sběratelech kostí je fakt úžasná a doufám že se na konci dá s Boothem dohromady, a jesli ne tak budu nesnášet ty lidi, kteří tenhle konec vymysleli :D
    • Zatím se příná plní :D
      Ale myslím si, že když byla oznámená 11. série a obnoveny hercům slmlouvy, konec jen tak nepřijde ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit