Přejít na výpis diskuzí

Eros Ramazzotti

OSOBNOST 31.12.2006 
239 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Becky1331
    Všechno nejlepší Erosi! Miluju te!♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ *14*
  • Erose zbožňuju! Všechno nejlepší k dnešním narozeninám! Všechno nejlepší! *14*
  • http://www.erosramazzotti.cz/
  • Manželství ???

    Ahojky děvčata,

    ted jsem se dočetla na webu, že Eros R. je zamilovaný a možná i znova ženaty ?? Ale hodně jsem se v něm sklamala, myslela jsem si, že to je frajer a nezačal by jsi s takovým koštětem. No co mi je vlastně do toho ?? Ale je fakt, že jsem ho měla za jineho, však on má na hodně lepší, než je nějáká 22 Marica P. že si nenajde jinou a lepší. Taky jsem se dočetla je je štastní a spokojený to mu přeji, ale to blbec. Vubec se k sobě nehodí, to se teda v Michelle H. hodil o hodně vic. Ted si říkate co jsem píšeš takove hlouposti...ale vážně jsem si myslela že to je muž s velkym M ale neníí. Ještě, že ti jeho písničky jsou stále krasnéé. *14*
  • vlasticka21

    KONCERT V BRATISLAVĚ

    17.7. 2010 - Eros Ramazzotti bude mít koncert v Bratislavě - INCHEBA ARÉNA
    zatím lístky nejsou v prodeji,
    sledujte : www.ticketportal.sk
  • Novinky

    Ahojky tak co vite nekdo nejaky novinky o Erosovy ?? Porad je stou Maricou a jsou vdany ?? *7*
    • Re: Novinky

      Ahoj,
      tak s Maricou je asi pořád!! Každopádně se chystá překvapení : měl by letos natočit duet s velkou mezinárodní hvězdou. Zatím bohužel nevíme, kdo to bude. Také by mělo vyjít DVD z ali e radici tour do konce roku.
      Kouknětě na nové oficiální cz & sk fans stránky:
      http://www.erosramazzott i.cz/

      *3*
  • Eros vo Viedni

    ahojte,musim suhlasit,že bol včera perfektný.Na rozdiel od Prahy sa včera dotýkal ludí,bol uplne blízko a dokonca zoskočil aj dolu z podia k ludom.No proste zážitok ako má byt.Tešte sa zajtra v Košiciach.Hned by som tam išla. *14*
  • koncert

    Včera jsem byla na jeho koncertě v Stadthalle ve Vídní, něco naprosto úžasného, jeho hlas a znění písní zní naživo ještě lépe než z desky, skvělý zpěvák, skvělá atmosféra, prostě všechno na jedničku.
    • vlasticka21

      Re: koncert

      Přesně tak, na živo je jěště úžasnější než jsem si myslela! Byla jsem v Praze na koncertě a zanechal ve mě ty samé dojmy, jako máš ty *14* Ještě bych na nějaký koncertík jela...

      P.S.Všem co se chystají zítra na koncert do Košic přeju aby si to mooc užili *3*
  • Novy styl

    Ahojky vsem, takze eros nosi bryle dioptricky. To jsem nevedela , ze statne vidi, laska moje. Neni nekdo jestli je nosi jen kvuli nejake stylu a nebo pro potrebu ? Asi se ptam divne coo ??
  • vlasticka21

    The Collection

    Pro ty, kdo to ještě neví vyjde v Itálii The Collection, bude to obsahovat 5 CD a to :Cuori agitati, Nuovi eroi, In certi momenti, Musica č, In ogni senso. Takže kdo má rád nejen nové hity Erose, ale i ty starší, tak si určitě přijde na své!

    Mimochodem, mám takovou tajnou informaci, že to vyjde i u nás a to 8. března 2010 :) Tak doufám, že jsem někomu udělala radost...

    Sledujte: http://www.sonymusic.cz/ - během 14 dnů by se to mělo objevit na e-shopu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit