Přejít na výpis diskuzí

Eva Čerešňáková

OSOBNOST 21.8.2007 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čau Evo! Jsi pěkná ženská.



    Posílám pusinku!😯


  • Konec "Světice"? Přečtěte si šokující komentář k jejímu poslednímu článku o "druhé mamince" v internetovém Blesku!!
  • Česka miss. Čerešňáková to zní celkem slovensky. Odkud se vyloupla, píše se jen vystudovala v Praze apod.
  • Když jste je nahnala do toho pražského metra, tak jste dokonale odhalila svoji "vyjímečnou" osobnost. Asi tak...
  • Přeji pěkný den, Mám zájem dle vaší knihy natočit film. Jaro Prague
  • Přeji pěkný den, Mám zájem natočit film dle vaší knihy. Jaro Prague
  • nevím, myslím, že má v sobě něco co není zajímavé.. působí spíš negativně. *13*
  • Faiby pro Evičku

    Ahoj Evičko, jsem rád že jsi se posunula tak kupředu a moc ti to přeju.. To že jsi MISS ČR jsem zjistil vlastně náhodou, když jsem procházel kolem Trafiky a viděl tam známý obličej.. byl to šok, hned jsem si ten plátek musel koupit a nestačil jsem se divit.. úžasný..

    Já věděl, že když jsem ti dával podepsat tu fotku na papíru, že jednou slavná budeš.. a teď jsi :) Vážně jsem moc rád, že jsme mohli na chvíli spojit svoje cesty a setkat se.. i když už to je pár let zpět..

    Co mě ale mrzí, že tvoje číslo na mobil už dlouho nefunguje.. Dnes jsem tě zase objevil na netu a tak jsem hledal něco víc a našel jsem tvoje stránky..

    Snad teda tento email směřuje přímo na tebe a nefiltruje ho nějaký manager :) Jestli tě zajímá kam jsem se posunul zas já, tak mrkni na www.faiby.com

    Třetí album je venku.. Napadlo mě, jestli by jsi neměla zájem o nějakou spolupráci.. No zkrátka napiš na faiby@seznam.cz budu rád, když se jen ozveš..

    Filip (Faiby) ten bruslař na inlinech :)
  • krásná

    Eva je moc krásná jsem její velký obdivovatel *14* *14* *14* *14* *14*
  • Selka

    Je to holka, co vypada jak selka vod naproti, - na miss se nehodi, takovej typ na brigosku do kravina a posleze tancovacku s jezedakama, ale zas lepsi nez Kobzolova nebo Prusovauchylova, to zas jo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit