Přejít na výpis diskuzí

Filip Švarc

OSOBNOST 17.3.2007 
436 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsme se dočkali odchodu zemana do historie a dočkáme se aj u švarca, bo čim výc dabuje, tim rychlejc vypadne do čudu !! Neni to dabér, ale kolemjdoucí...

  • Nechci být vulgární, ale všeho s mírou. Zmizni pryč.............
  • Je to člověk, který ztratil svou povahu a už žádnou nemá. Je slyšet jak se nedokáže sžít s žádnou ze svých dabovaných postav, je slyšet jak není svůj, jak jen předstírá. Povýšil svůj projev nad dabovaný obsah, nad projev dabovaného herce. Zní vždy neskutečně uměle, chladně a vypočítavě. Já mu žádnou z jeho postav nedokážu uvěřit. Ten člověk není schopen do dabingu dát kousek spontánního projevu, kousek srdce. Namlouvá věci, kterým nerozumí a nechápe je. Musím ho poslouchat všude, namluvil kde co i instruktážní e-learningový kurz k MS Office.
    • Pan Mistr ,,Filippy" DDDDD
  • Na ,,JOJ Cinema" běžel film ,,Útěk ze Sibiři" jakonáhle Collin Fawrell promluvil v dabingu hlasem pana ,,M" tento film jsem už bohužel neshlédl... byl jsem ,,nucen" přepnout na jiný kanál,v rámci zachování dobré nálady a duševního zdraví... proč tenhle ,,dabuje" něho ??? Vždyť se to vůbec nehodí ...
  • Jsem strašně rád, že nejsem sám, kdo má alergii na tenhle hlas. Myslím, že hodně lidí, kteří mají hudební sluch, musí tenhle hlas přímo nenávidět.
    jedna kamarádka říká výstižně, že jeho hlas zní jako průjem.
    Aspoň z ČT by mohl už vystřelit, třeba na Mars.
  • Je až neskutočné,ako dokáže jeden .... sprzniť a zostudiť českú dabingovú scénu, ktorá sa právom hrdí,že je medzi top vo svete ...Jirka Štěpnička,Jirka Plachý,Kája Rímský, to sú top hviezdy ...tento ,,akčňák" nech ide aj do zádele ... to sa nedá počúvať,toho ,,sípajúceho rošťáka"
  • Vážení,dabérsky hlas pána Filipa je jedinečný... a kto tomu nerozumie,ať jsi jde sěžovaT na lampárnu,alebo na radu ČT ... to je to samé,detto HHHHH
  • Všechno nejlepší k nevnímá narozkám
  • Ono mi to odepisuje,že ,,už bylo hlasováno dříve" což je lež,zavádějící ... já jsem po týdnech (měsících) navštívil stránku osobnosti pana Mistra,a na čerstvé dotazy prý už jsem ,,hlasoval" Tak nevím,kto je jelen ...
  • Já mít tak krásný zvuk,jako vy hlas,co já bych za to dal!? Sýpal bych si pěkně ,do aleluja ,dokud bych benzín měl!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit