Přejít na výpis diskuzí

Metro

FILM 4.3.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Metro /2004/:

    Šílený "Glum" s mačetou ..... zase

    Zpočátku mi tento horor přišel zajímavý, ale bohužel to nějak nevyšlo... Myšlenka kanalizace a dokonce jakési chirurgické laboratoře přímo na úrovni metra mě opravdu přišla dosti nadsazená /jestli mají v Great Britain chirurgii přímo u kanálu a navíc v metru, pak se ani nedivím, že britské zdravotnictví je dodnes někde na vývojovém stupni hlubokého středověku, kde pacienty ještě ohryzávaly krysy/. Herečka hlavní role Franka Potente mi nějak nezapadla do /už tak dost ubohého/ děje - nevypadá jako nějaká něžná křehulka, která by se o sebe neuměla postarat a pobíhala v panice po metru s jakýmsi leproidním hubeným šílencem s mačetou za zády. Už mě taky dosti nudí rádoby lidské zmutované příšerky s pár chlupy na hlavě vydávající zvířecí skřeky /tito mutanti vypadají všude skoro jako Glum a vidět jsou snad skoro v každém druhém hororu z posledních let/ - prostě a jasně, tenhle "horor" neměl hlavu ani patu a ani žádný originální nápad. A jelikož nesplnil účel, tzn. napětí, strach apod. tak ho hodnotím pouhými 2/10, i když i tak jsem ho ještě nadhodnotila. Rozhodně toto "veledílo" nedoporučuji.
  • Každý má svůj názor zda se mu to líbilo nebo nelíbilo. Tak prosím nechte vyjádřit každého, co má za názor.
    Můj názor je, že to je dost dobrý horor už v tom smyslu, jak je to natočené a namaskované. To, že se Vám to může stát asi nepřemýšlíte. Musíte se vcítit do role Hlavní postavy a ne od toho očekávat hned nějaké special efekty. Zde právě použity nebyly a to je právě to, co je originální...
    Horor je dle mě velmi dobrý - Můj názor jako každého názor!! :-)
  • Je to jedna z největších píčovin co jsem kdy viděla...nechápu, jak takováhle blbost může někoho napadnout! *11* Neni to tak strašidelný...ale spíš nechutný! *11* *10* HNUUS!!!!!!!!!!! *16* *10* *13* *16*
  • metro

    Až na nelogiku a na to že jsem se vubec nebála docela dobrý. Nejlepší:¨scéna v tajný laboratoři, ovšem v kůži te homellesačky bych bejt nechtěla
  • WOW

    Wow!en horůrek se božskej!Viděla jsem ho asi 10x a nikdy snaD NEpřestanu!Craig je husteeej a kate taky!Nejlepší byl konec.Doporučuju.... *5* *15* *3* *3* *14* *14* *14*
    • nechápu co doporučuješ! je to píčovina!!! *10* *10*
  • fakt skvělý !

    upe nej film hey, fakt pecka ! *14* *3* *14*
  • Meto

    na ten film se nemůžu koukat najednou!
    je to strašný!!! *10* *9*
    • Re: Meto

      to mě to teda moc strašidelný nepřišlo... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit