Přejít na výpis diskuzí

František Soukup

OSOBNOST 24.3.2008 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Frantisek nastesti chytil talent po rodicich.Je skoda ze se skupina rozpada-ale třeba by to slo dal i bez Dyka.Je to =prece skoda skoncit jenom kvůli jednomu clenovi.Jo a Frantisek je opravdu velmi hezky muz.
  • *14*
  • lol ....

    tady mate asik vsechny dost ne ? jo je peknej , ale zas je hovadina se tady hadat kvuli jednoho typka .. jaj .. *5* *9*
    • Ty máš asi taky dost....
    • agnes218

      Re: lol ....

      Tak to je snad naše věc *16* *14*
  • On je pro ženský výzva

    Poznala jsem ho při rozhovoru. Má šarm jako jeho otec, je otevřenej, galantní, a dalo by se říct, že až nebezpečně inteligentní. A i když je věrnej a hodnej, jak mi řekl, na mě půsovil mimo jiné taky jako zatraceně ostrej chlapec. Člověk aby se mu bál něco říct. Je vždycky o krok napřed. Tak trochu jako Doktor House, akorát velice příjemnej.
  • rambikaanka

    Frantík

    Ste úplně blbý když se vám nelíbí tak sem nelezte a nebo se vám líbí a nevíte jak to říct *1* A jinak vydává skvělý zvuky a hezkej docela taky je *4*
    • agnes218

      Re: Frantík

      Jak docela? On je krásnej *14* *14* *14*
  • Trapky

    Děvčátka, jste ale pěkně trapné až by z toho muselo okolí brečet. Takhle vulgárně a uboze se umí vyjadřovat pouze hňup. Takže by neškodilo trochu se nad sebou zamyslet. Ale ve vašem případě.......
  • ubohost

    Jste ubohý, co to tady kecáte za kraviny???
    • Re: ubohost

      Proč ubohost Franta je moc hezkej =) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • králík či člověk.......

    ježiši ten má zuby *1*
    • Re: králík či člověk.......

      ještě horší zuby má jeho přítelkyně(možná bývalá nevím) =) *3*
  • Best

    František je úplně nejhezčí kluk (chlap) na světě !!! *14* *14*
  • Denisa

    jak já to mám vědět, jestli jo nebo né já s ním nechodím !!!!!!!!!!!!! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit