Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Franková

OSOBNOST 8.4.2014 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak mohlo vyhrát tohle koště, dodnes nechapu. Je pravda , ze co vyhrála miss , tak ji vizaziste a styliste, alespoň trochu dali do pucu, ale ve finále slabší průměr.
  • PS: Lucie Králová - okatá, prsatá a pěkný proporce.
  • Když si vzpomenu na výrazný typy, jako byly Lakatošová nebo Christová, tady ani pak nemá smysl se otáčet, prostě tuctovka no...
  • Ta soutěž miss začíná každým rokem degradovat :( Dřív vítězky byly i hezké, ale rok od roku je to chabé ta soutěž... Na ulici potkám daleko hezčí děvčata, než je tato :( Ale svědčí to i o porotě a jejich perverznímu vkusu, který mají stále horší a horší... Můj názor nelíbí :( Někteří lidé mají divný vkus...*13* *13* *13*
    • Ale není se asi čemu divit, když tu soutěž dlouhá léta vedla Bakalo-Maláčová konkubína :) Havlův vlezdoprdelista a mafián. Fuj, fuj, fuj... :( *14* *9* *10* *16*
      • jj... Za éry Zapletala a Miss ČR to bylo O.K... Ještě možná dřív ta Kobzanová, dřív Kuchařová a pak Doležalová... Teď ta soutěž vůbec není nezaujatá... Njn Bakalo_Maláčová :( Hrůza Ať tu soutěž dostane do ruky někdo, kdo má zase dobrý vkus a ne tady ty čarodějnice, co tu produkují poslední roky v té soutěži... :( Nelíbí... *1* *5* *16* *11* *2*
  • fuuuj můra jedna. *6*
    • *1*
  • mám jí hodně ráda když ji vyhlásili v televizi že je česká miss vůbec se mi nelíbila ale ted je úžasna a super *14* *14* *14* *3* *3* *3* *15* *15* *2* *1* *4* *5* *5* *8*
  • Působí velmi namyšleně a arogantně. A taky není moc hezká. Kdyby ji vítězství nezaplatili, ani by si v české miss neškrtla.
  • Tahle Miss mi přijde jako šedá myška. V davu lidí bych si jí v životě nevšimla a ještě jsem ji viděla v jednom IQ testu a nedokázala odpovědět ani na jednu otázku, včetně otázky, kde leží Mount Everest. Snad na všechny otázky bych odpověděla i já. Podle mě tohle hodně vypovídá o její inteligenci. Pardon, říkám jen svůj názor....
    • Můžete dát odkaz, kde byl ten IQ test s ní?
  • Vypadá jako šedá myš, navíc není po obličeji ani trochu hezká, vypadá jak vietnamka. *13*
  • je hezká *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Jo no je hezká.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit