Přejít na výpis diskuzí

Genevieve Padalecki

OSOBNOST 2.10.2008 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viděli jste ten díl lovců duchů, kde filmové postavy- Sam a Dean hráli sami sebe jako herce? = to je nejlepší díl.
  • Já jsem ráda že Jareda. Aspoň jsou spolu rádi.
    Pokládám otázku:

    Kdo je má rád...Tak je hustej (Jared and Gen)
    Kdo je nemá rád...Tak je hnusnej


    JÁI JE MÁM RÁDA !! A TY? *3*
  • misa789
    majíí nejroztomilejší mimčo vypadá úplně jako Jared *_*
  • Ježišmarja, je tohle normální ?
    Za 1) Pokud opravdu nenávidíte Gen za to, že si vzala Jareda, asi byste měli přehodnotit svoje chování a trochu dospět.
    Za 2) Gen je úžasná herečka, hlavně jako Ruby jsem jí milovala a je to krásná žena, kterou Jared miluje, takže jestli vážně máti Jareda tak rádi, jak tvrdíte, tak buďte šťastní, že někoho jako Gen má a že s ní má roztomilýho prcka.
    • 100% s tebou souhlasím *3* mám ráda oba, tak jim to moc přeju a je vidět, že se mají opravdu rádi - to v dnešní době a hlavně v šoubyznysu není běžné *7* v prosinci se jim narodil už druhý chlapeček *15* věřím, že JIM to vydrží *3*
      • Mě se nedaří se moc dozvědět o jejich dětech.
        Vím že mají Thomase. FAKT UŽ MAJÍ DRUHÝ ??????????
        J.J.M
  • Koukám,že tady jsou samí pošahaný fanynky. :D Ne,že já bych nebyla ošahaná fanynka.Já Jareda miluju,až to není možný,ale miluju i Gen a jsou to ten nejkrásnější pár na světě. :3 Hezčí než všechny ty hollywoodský páry. :3
  • misa789
    ty s**** prebrala si mi jareda :'( i tak te mam rada :DDD :* *10* *14*
  • nenavidim tě *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *10* *16* *16* http://diskuse.tiscali.cz/img/smile/16.gif
  • Hi, I love U ... :* *14*
  • nenavidim tě *10* *10* *10* *10* *10* *16* *16* *16*
  • Wildfire

    Wildfire je můj nejoblibenější seriál. Mojí nejoblibenější postavy jsou Kris,Junior a Wildfire(ale i ostatní jsou skvělí)Prostě je to super seriál. *1* *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit