Přejít na výpis diskuzí

Gina Lollobrigida

OSOBNOST 10.5.2007 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes se Gina dožívá úctyhodných 90 let !
  • Jak vidím na posledních snímcích, tak i Gina na nové osobnosti nadává a je naštvaná. Super... *16* *16* *16*
  • Hodně zdravíčka ke krásným 85. narozeninám. Díky za všechny nádherné role. *14* *14* *14*
  • Gina má dnes neuvěřitelných 85 let požehnaný věk a stále je energická a vypadá o dvacet let mladší vše nejlepší
  • Liz a Gina

    Omluva: V rozhorceni jsem to obratila, patri to k Elisabeth Taylor, ale kdo Ginu zna dle fotek a filmu, ten si asi najel na Elisabeth a doslo mu to. Diky *13*
    • Re: Liz a Gina

      Prst mi ujel, omlouvám se, ale viděla jsem to i bez optika. Obě jsou od malička moje idoly krásy. Hned jsem to dala vědět správci, ale bohužel chvíli to potrvá, než to opraví. Prosím o trpělivost. *3*
      • jankoma

        Narozeniny

        Hodně zdravíčka, lásky, štěstí , v mládí nádherná !!!!!
  • Liz a Gina

    Ctyri fotky teto krasne a super herecky jsou pridany hned pod uvodni foto jine star italske kinematografie Gine Lollobrigide. A to si ani jedna z nich nezaslouzi. Autor at jde prosim k optikovi, jeste, ze neni treba ucetni. To by mohlo dopadnout spatne.
  • Happy Birtday !!!

    Byla nejkrásnější herečkou všech dob *4*
  • Fanfán tulipán na DVD

    Zítra výjde konečně Fanfán tulipán na dvd všem doporučují *4*
  • fanfán

    Ve Fanfánovi tulipánovi byla skvělá a s tím svým poprsím doslova dělala divy. *14* *14* *3*
  • Gina opět první !!!

    Dnes Gina opět první v top 10 fotkách a zaslouženě ve své době byla nejkrásnější světová super star !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit