Přejít na výpis diskuzí

Hana Buštíková

OSOBNOST 19.8.2008 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanka a Danka, to jsou dám jak se patří. Vlastik
  • Hanka a Dana a M.Rottrová jsou nádherné,škoda že tak málo vystupují.Vlastik
  • Mám velmi rád Kamélie Hanku a Danu a Marii Rottrovou,jsou příjemné. Jinak ti naší umělci za moc nestojí
  • Přeji Hance i Daně veselé Vánoce a hodně zdraví a štěstí v novém roce. VLASTIK
  • Úžasné a skvělé duo Kamélie!! Moc Vám fandím a děkuji za krásné písničky. Jen tak dále!! *3*
  • Kamélie Hana a Dana patří k mým nejoblíbenějším zpěvačkám, jsou krásné, sympatické a mají hezké písničky. Měl jsem jejich dvě LP desky, první Kamélie a druhou Talisman. Nyní mám výběr jejich hitů na CD. Jednou jsem byl na jejich koncertu v Uh. Hradišti,byl moc krásný. Přeji Hance i Daně hodně zdraví a pohody. Vlastik
  • Teče voda teče v podání Bukanýru s Hankou Buštíkovou mně tak ovlinila,že ji mám dodnes v repertoaru.
  • tomivojtech

    do diskuse.

    Hanko moc ti to sluší jako duet s Dankou jste skvělé a moc vám to ladí přeji nadále tak hezké písničky.
  • Rosava

    Když tak vzpomínám na své mládí před více než 30 léty, tak nemohu zapomenout na paní Hanku Buštíkovou, která zpívala v tanci v kavárně Rosava v Rožnově p.R. Její zpěv byl i z pohledu laika jso jsem já, vskutku profesionální, jak se dnes říká super. Ale je to vše pryč, já do Rosavy z Frenštátu p.R. již nejezdím a Hanka se usadila v Praze, kde tvoří jako zpěvačka a herečka. Přeji paní Hance vše dobré a dlouhý život.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit