Přejít na výpis diskuzí

Hana Horecká

OSOBNOST 17.8.2008 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Hano snazil sem se ti poslat email na tu tvoji starou e-adresu vratil se mi vsak spet nedoruceny coz je mi velice lito = rad bych ti dal vedet ze s tebou neustale drzim a i na tebe myslim -
  • Zdravím všechny lidičky,kteří mají radi písničky od Hany Horecké.
    Je to smutné,ale páni doktoři ji zakazují styk i s přáteli z nejbližšího okolí.To co se ji přihodilo/20.8./,že byla odvezena na léčení,tak nikdo neinformoval její rodinu-/starší dceru,sestru,otce/informaci o pobytu dostal pouze její bývalý manžel, se kterým vede soudní spory.Je to opravdu dost divné.Mladší dcera o které se psalo,že ji matka chtěla zabít-říká ne-to je všechno výmysl a má s ní nadále velmi dobrý vztah,i když je v péči svého otce.Ředitel léčebny je kamarád bývalého manžela Hanky.To je ale fakt náhoda-že?
    • Tak je snad jasné, že když u toho byla mladší dcera, že to rodině řekne co se stalo. Já si myslím, že ten mediální kolotoč co kolem toho byl to řekl všem. Já znám osobně HH, ale rozhodně se mi nelíbilo, že si zavolá na policii a potom je odmítá. To je snad nad slunce jasné, že když vidí, že se něco děje, tak nemůže policie odejít. Takových hodin ztráta. Ta sanita a policie mohla být potřebná u důležitějších potíží. Ať se to komu líbí, nebo nelíbí, tak si za svým názorem stojím. Ona není zase taková mediální hvězda, aby měl někdo zálusk jí chtít odstranit, jak ona říká zde http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/158684/zpoved-horecke-z-bohnic-odebrali-mi-dite.html A jestli k ní nikdo nesmí, tak jak je možné, že bulvár se tam dostal? Asi to nebude tak horké, jak píšete, že?
  • Ahoj Hani. Je mi líto, co se stalo. Napiš mi. Ahoj Láďa (Hošek)
  • Hodně zdraví a pevné nervy!Bude zase líp!A
  • Hodně síly a elánu do dalších (a lepších!)dnů, Hanko! Po bouřkách a vichřicích zase vždycky vysvitne sluníčko:-).
  • Paní Horecká, jste úžasná zpěvačka, textařka a krásná žena. Je mi líto, co se stalo, ale věřím, že vše se zase v dobré obrátí.Přeji Vám hodně síly a těším se, až uslyším zase Váš nádherný hlas. S pozdravem H. *4*
  • Přeji brzké uzdravení a mnoho dalších pohodových dní. Držím palce !
  • Paní Horecká, myslím na vás v těchto pro vás těžkých dnech. Věřím, že budete brzy fit a těším se na vaše další písničky.
  • Už to nehul,než něco pošleš,tak si to napřed po sobě přečti.Blbe. *12*
  • Tak to jste ještě neviděli stránku na wikipedii.Nějaký ubožák tam dneska napsal dodatek ,,Dne 20.8.2011 ji prdlo v kouli"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit