Přejít na výpis diskuzí

Hana Křížková

OSOBNOST 28.3.2007 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milá Haničko přejí ti jen a jen zdravíčko a štěstíčko,jsi zlato. Maru
  • Milovana Hanicko.Pise Vam starsi sediva zena,v cernem triku s motylem, ktera se lecila ve stejnem terminu v CURIEv Jachymove jako Vy.Nikdy nezapomenu na nadherne odpoledne,kdy jste pro pacienty usporadala v kavarne program Vasich pisni. Bylo to uzasne a dodnes na Vas s laskou vzpominam.Preju Vam hodne stesti,zdravi,lasky a pohodovych dnu. Ne kazdy ma to stesti,aby mohl potkat natolik vyjimecneho cloveka u ktereho se lidskost spojuje s vysokymi profesionalnimi kvalitami.Jste poklad naseho naroda!!!!!!!!!!!Bobina z Plzne
  • To je číslo !!!!

    *3* Hanička Křížková je "číslo" od pohledu. Musím vám sdělit, že doma bych vás asi nechtěl mít, to bych neutáhl *3* , ale mám takovou jednu touhu. V dnešním světě je všechno nějak nalevačku - všichni jsou otrávení a dokonce se to dá nazvat hůř. Já bych chtěl bydlet v baráku společně s: Menšík, Sovák, Růžičková, Troška .... z dobráků - Pešek, Smolík, Plachta .... a mezi ně bych určitě chtěl HANKU KŘÍŽKOVOU *14* *14* Tu holku jak vidím, tak se usmívám, i když si to neuvědomuji - např. dnes jsem zavítal do fotogalerie Radia 2 - Praha - Haničko vydržte nám, jste prima *3*
  • Vše nejlepší jak k svátku tak hlavně k narozkám přeje Kamil

    Vše nej k svátku a hlavně k narozeninám přeje Kamil. Moje souznitelka v dnu narození je Hanička-písnička Zagorová, která má dnes také svátek, ale my máme narozeniny až 6.září. Tak si to užijte. Zdraví Kamil. *4* *4* *4*
  • Báječná ženská

    Už Vám to jednou musím napsat, milá Hanko, že jste báječná ženská, skvělá zpěvačka a herečka. Díky za radost, kterou na potkání rozdáváte. *15*
  • fanclub

    Hance Křížkové se vytváří fanclubské stránky
    naleznete je na www.krizova.wbs.cz *3*
    • Re: fanclub

      *4* ja hanku hodnotim na 1 je uzasna vesela krasna usmevava pohodarka vzdycky ma hezke valsy dnes jsem videla jeji roly v golemu bomba nevim jak ji jeste vychvalit drzim ji palce at ji to jde tak jak doposud *14*
      • Re: Re: fanclub

        hanko ja chci prosím vědětjak se jmenuje ta Tána z ošklivky a ta Halka je krava *3* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit