Přejít na výpis diskuzí

Harry Morgan

OSOBNOST 5.9.2008 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrovna před chvílí jsem se dodívala na 56. díl M*A*S*H a překvapilo mě, že Hanry Morgan už v tomto díle vystupoval, ale jako jiná postava... :) Jako plukovník Potter byl vynikající!! *3*
  • ara
    Je to smutná zpráva, že zemřel. *9* Překvapilo mě to, ikdyž mu bylo 96 let. Jako plukovník Potter byl vážně vynikající. R.I.P.
  • byl to skvělý herec...navždy na něj budu vzpomínat jako na nezapomenutelného plukovníka Pottera...odpočívej v pokoji
  • Aigospotamoi

    Panejo to je nejspíš osud....někdo je slavný dožije se 50 a zemře. A někdo se dožije 100 holt každý to má jinak. Přeji hodně zdraví to především !! Protože beze zdraví by sama věčnost hořkou příchuť měla...
  • .

    Docela mě překvapilo, že páprda ještě žije. Když jsem se na IMDb díval na herce z M*A*S*He, tak jsem zjistil, že spousta z nich již není mezi námi:
    Larry Linville, alias Frank "Kunní ksicht" Burns zde není už 10 let;
    McLean Stevenson - plukovník Henry Blake zemřel 15. února 1996 na ifnarkt (den na to zemřel stejným způsobem Roger Bowen, který hrál tutéž postavu v původním filmu MASH - že by osud???);
    Johnny Haymer - hrající mnou oblíbeného seržanta Zelmo Zeyla už zde taky není,
    ale Harry Morgan, ač jeden z nejstarších herců, který se objevil v hlavní roli je pořád fit a to mu už táhne na 100 let. Tak ať zdraví ještě dlouho slouží

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit