Přejít na výpis diskuzí

Heda Čechová

OSOBNOST 14.5.2008 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem smutný z toho,že odešel hodný a dobrý člověk.Je smutné a moc těžké, že se maminka musí dívat na hrob svého dítětě.Přeji Vám vážená rodino,aby jste tuto bolestnou událost přečkali a těšili se z toho co tu Vladimír pro nás všechny zanechal a těšili se ze své milé rodiny.
  • Upřímnou soustrast celé rodině.Martina
  • Milá paní Hedunko,upřímnou soustrast nad úmrtím Vašeho syna Vladimíra. Je mě to velmi líto. Velice si Vás vážím jako člověka. Pamatuji si Vás od mala,Váši vizáž a hlavně Váš krásný hlas. Můj manžel je nevidomý a půjčoval si audioknihy z knihovny a já jsem si je tam také půjčovala. Kazety Vámi načtené jsem poslouchala moc ráda. Děkuji za to. Váš hlas mne hladil po duši. Přeji Vám pevné zdraví do dalších let. Alena
  • Pani Heda

    Právě se dívám na pořad "13. komnata Hedy Čechové". Měl jsem velkou čest paní Hedu Čechovou poznat v době, kdy byla poslankyní a já jsem jí krátkou dobu dělal konzultanta v otázce bezpečnosti a při tvorbě s tím souvisejících zákonů. Dodnes se v duchu skláním nad její pracovitostí, čestností, moudrostí a úctou k demokracii. Když vidím tu dnešní poslaneckou sortu a srovnávám, je mně smutno. Paní Hedo, moc si Vás vážím a přeji Vám pevné zdraví. *4*
  • přání

    Milá paní Hedo
    Nejprve všechno nejlepší k narozeninám,
    hlavně ať slouží zdravíčko i štěstíčko.
    Já si Vás hodně pamatuji jako televizní
    hlasatelku a i v rozhlase.Byla Jste mi
    hodně sympatická,jak vzhledově,tak i
    hlasem.Když Jste začínala.
    Se Srdečným pozdravem.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit