Přejít na výpis diskuzí

Helena Maršálková

OSOBNOST 10.2.2007 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Helenko Váš hlas je krásný ale vy jste ještě krásnější.Jsem do Vás blázen a přeji Vám v nadcházejících svátcích vánočních mnoho štěstí, lásky,zdraví a plné sály fanoušků.Bud´te nadále tak krásná a svá jako doposud.
  • Přání

    Přání všeho nej ... především zdraví, ostatní se zvládne.Dočkám se konečně CD Heleny Maršálkové?
  • jarinek

    blahopřání

    Milá Helenko
    Všechno nejlepší k tvým narozeninám , hodně zdravíčka , štěstíčka ti ze ♥ přeje a pusu posílá Jarinek.

    P.S.
    Také přeji nejen tobě, ale celému Pacifiku aby vám to letos krásně hrálo a doufám, že se letos sejdeme . Bydlím opět ve Štětí, tak pokud byste byli s kapelou poblíž, tak se určitě potkáme.
    Pa Jarinek *14*
  • jarinek

    Dotaz

    Ahojky fanklube. To že máme na naší country scéně právě Helenku je prstě SUPER !! Známe se spolu osobně a měl jsem potěšení být s ní i osobně při jejím vystupování sPacifikem. Moc rád bych se s ní viděl opět. Ví někdo kde právě budou k vidění a slyšení? Díky Jarin
    P.S. Helenko. Máš ještě Berušku ? *14* *14* *14*
    • Re: Dotaz

      Berušku mám a děkuji za hezká slova .Naše koncerty najdeš na našich stránkách - skupinapacifik@¨seznam.cz.Čau Helča *3*
      • Pamatujete si na Františka Prášilá? Pokud ano volejte prosím na
        tel: 728 436 791
  • pisnicka

    chtel bych se zeptat jak se jmenuje vanocni pisnicka od Heleny Marsalkove
    • Re: pisnicka

      Přiznám se že o žádné vánoční písničce nevím .Pomožte mi alespoň nějakým textem.
      Díky ,Helča
  • cd

    poraďte , nemohu sehna žádné cd Helenky Máršálkové.
    Krásnější hlas snad ani nemůže být
  • Název + text

    Jak jmenuje písnička od Heleny Maršálkové, jejíž název obsahuje něco jako "Santa fee". Neznáte někdo i její celý text? Děkuju
    • Re: Název + text

      Teď nevím, abych se nepletla. Možná je to Mexičan, ale stoprocentní to fakt není. *4*
  • Vážená

    Přijměte prosím můj hold od od neznámého příznivce.Protože se s Vámi nemohu kontaktovat na Vašem e-mailu,moc Vás prosím o kontakt na mém.Mám pro Vás jednu hádanku která Vás možná potěší.Nechci Vás pražádným způsobem obtěžovat.Budu Vám velmi vděčný za kontakt. Přeji Vám mnoho úspěchů a krásných písní. Oberon. *7*
  • Helenka.

    Helenka Maršálková - hlas snění. Nádherná, malá paní, která, ačkoli může být moje máma, když si spustí hrdlo na špacír...
    Jak divné přízraky k nebi se tyčí
    Konstrukce jeřábu, a řeka mlčí...
    Hlas hlasů. Doopravdy. Helenko, děkuju.
    • Re: Helenka.

      Děkuji za krásná slova.Je pro mně velkou motivací,když na Vás takto působí můj zpěv.Slibuji,že do toho půjdu dál na plné pecky.Mějte se všichni krásně a těším se na setkávání a poznávání.Přeji všem krásné svátky a v Novém roce nashledanou.
      Vaše Helena
  • !!!

    neznam krasnejsi hlas..
    • Re: !!!

      Helenka je zlatíčko, poslouhám ji dlouho a stále krásná a úžasná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit