Přejít na výpis diskuzí

Helena Štáchová

OSOBNOST 16.3.2008 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Simpsonovi už nebudou jako dřív, ztratily úžasný a zajímavý hlas Lízy. A Hurvínek a Mánička jsou příběhy mého dětství. Velká škoda, odpočívejte v pokoji, paní Štáchová. Váš odkaz nikdy nezmizí. Děkujeme.
  • Rodině p. Helenky Štáchové v této pro ni těžké chvíli přeji hodně sil a aby ji posílilo vědomí, kolik lidí jejich maminka v životě uměleckém i soukromém svou přítomností na tomto světě potěšila a povzbudila, i v době své nemoci, pro ni nelehké, a p.Helence Štáchové přeji klid a mír v uměleckém nebi, odkud na nás jistě shlíží.

    Maruš s rodinou z Havířova
  • Vážená paní umělkyně,přeji Vám ať se tam nahoře máte líp než tady. Vaše zásluhy pro děti i dospělé jsou neohodnotitelné.Prostě vy jste byla pohádkový bůh Máničky a budu na to koukat pořád dál a myslet na Vás jak se máte krásně a jak tam pro děti hrajete nové díly a ty se jen a jen smějou a jsou rádi že tam nahoře jsou také krásné pohádky.Přeji Vám v novém životě mnoho úspěchů a mnoho nových dílů Hurvínka a Máničky.Přeji Krásný život v nebi a všechny hodné lidi pozdravujte.
  • liza a manicka super
  • Skvělá žena!Lisa je perfektní a mánička je správně uřvaná!Hurvajs mě provázel celé své mládí!
  • Vážená paní Štáchová, právě jsem vyslechla jeden díl Vašich osudů na rádiu Vltava. Nikdy by mne nenapadlo, kolik bolesti jste v životě prožila, Vaše vyprávění mne opravdu zasáhlo. Velmi si Vás vážím a přeji Vám jen vše dobré.
  • ne to jenom změní hlas,to je to samý jako u Hurvínka.
  • Paní Helena Štáchová

    Velevážená paní Štáchová, patří Vám můj velký dík za mé dětství, poněvadž jste mne společně s panem Kirschnerem provázela dlouhá léta a nezapomenutelně jste se zapsala také jako Lisa. Děkuji moc *4*
    • Re: Paní Helena Štáchová

      společně s panem Vl.Bedrnou :-)
  • maryka13

    Dabing

    Paní Štáchová, velice krásně mluvíte Lízu Simpsonovou:) Je to ten nej hlas jaky jsem kdy slyšela:) *3* *4*
  • smejkal

    Jste nejlepší

    Vážená paní Štáchová, děláte mi opravdu radost, že mluvíte Lízu Simsnovou. *4*
    Jiný hlas, který se tak bezvadně hodí k Líze, by nenašli. Vaše práce se mi opravdu líbí, tak jen tak dál. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit