Přejít na výpis diskuzí

Herbert Lom

OSOBNOST 31.12.2006 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A já jsem si myslela, že stále žije.
  • Mezi nejslavnější filmy Herberta Loma určitě patří Poklad na Stříbrném jezeře/Der Schatz im Silbersee a filmy na způsob Růžového pantera. Nejslavnější role budou tedy Cornel Brinkley a komisař Dreyfus.
  • Narozeniny

    Dnes je panu Lomovi 91 let.Je to úctyhodný věk.Mám rád filmy jako Růžový panter.Přeju mu dlouhý život a hodně štěstí.
    • Tak po 91 ještě čtyři roky života. To jde, ne?
  • ad Filmografie

    Omlouvám se za předchozí omyl, nevládnu totiž němčinou.
    • Re: ad Filmografie

      ten kdo tvořil filmografii ten film vúbec neviděl,nebo je úplný idiot,nezná herce a jejich role.Jen namátkou,Herbert Lom hrál Cornela a né plukovníka idiote.
  • Filmografie

    V uvedené filmografii nemohu nalézt fim Poklad na Stříbrném jezeře, v němž Herbert Lom excelentním způsobem ztvárnil padoucha Cornela.
  • Pana Loma jsem znavala, byla jsem i na oslave jeho 80 narozenin v dome jeho syna v Anglii a musim rict, ze je to okouzlujici a velice hodny clovek, ktery umi nejen krasne mluvit, ale velice me prekvapilo, jak hezky cti sve pratele. Stale na neho vzpominam a doufam, ze zije spokojeny zivot.
  • Dobrý (super) herec z ČSR

    Narodil se u nás ,přestože tady nežije již více než x let (50) stále mluví svou rodnou řečí,a jeho vnuk při návštěvě Prahy řekl,že nejlepší z celé ČR jsou KNEDLÍKY . To je přece SUPER ! viz. TT (týdeník televíze )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit